אז והיום: כש- eBay פגש את דיסני

כשאני הייתי ילדה פו הדב, מיקי מאוס וסינדרלה היו חבריי הטובים ביותר. היום הם החברים של הילדות שלי. איזה כיף זה שהכל נשאר במשפחה כבר יותר מ- 95 שנה

יש דברים שלא משתנים. ויש דברים שמשתנים כל כך! לקראת החזרה לגנים ובתי הספר יצא לי להרהר בזה. שיטות הלימוד נשארו די דומות, אבל את שיעורי הבית כבר אפשר לעשות באינטרנט. איפה הימים שישבתי בספרייה כדי לסכם נושא בכתב יד? היום עושים גוגל וקופי פייסט. הכיתה היא עדיין במבנה של שולחנות וכסאות והמורה עדיין עומדת מול כל הילדים. הלוח הירוק הפך ללוח לבן מחיק, אבל המחברת היא עדיין אותה מחברת שורות. ואת הקניות של הציוד לבית הספר עושים היום באינטרנט.

חברים שלי מילדות
המחשבות האלה עוררו בי געגוע וזיכרון ישן, לדברים שלא שוכחים. תיק פו הדב שהלכתי איתו לגן, הקלסר של סינדרלה (והמחק של סינדרלה, והעיפרון של סינדרלה, והסרגל של סינדרלה, נו הבנתם) והמחברות שעטפתי בתמונות של פיטר פן וטינקרבל, שהיו הכי הכי יפות בכיתה. אני זוכרת איך המחברות וכלי הכתיבה שלי היו קודש הקודשים ושמרתי עליהם בערך כמו שאני שומרת היום על האייפון. סינדרלה, מיקי מאוס, פו הדב, פיטר פן, טינקרבל השובבה, וכשבגרתי והעזתי להיות מקורית אלה היו אליסה בארץ הפלאות והארנב הלבן.

עכשיו חברים גם של הילדים שלי
הדמויות האלה שליווי אותי והפכו את הציוד ליקר כל כך לליבי, אהובות עלי מאד גם היום. ואני, אני עדיין אוהבת ללמוד וחושבת שכתיבה היא קודש הקודשים. רק שהיום במקום לכתוב במחברת אני כותבת כאן לכם. אני בטוחה שגם פו, מיקי, טינקר ואליס, נושאים איתם זכרונות ילדות וחוויות משותפות שלנו יחד, ומתגעגעים אלי. חח.

כשאי ביי פגש את מיקי מאוס
ידעתם שמיקי מאוס וחבריו נמצאים איתנו כבר 95 שנה? הייתם מאמינים? מסתבר שהדמויות של דיסני היו פה גם כשההורים שלי היו ילדים. ככה שאפילו סבא וסבתא מכירים אותם.
כמה משמחת העובדה שגם הבנות שלי מכירות אותם ואוהבות אותם כל כך. עכשיו, כשחוזרים לגנים ולבתי הספר, מסורת זאת מסורת, וגם הן שלי יקבלו תיק, מכשירי כתיבה ומחברות עם דמויות דיסני האהובות. רק שבמקום ללכת לקנות בחנות, נעשה את הקנייה הזאת באינטרנט (בכל זאת, 2018 הלווו).

eBay שהוא אתר הסחר עם הגב הכי חזק (וחבר מאד טוב שלי היום, כן?) פתח לכבוד שנת הלימודים החדשה את הממשק חוזרים לבית הספר עם דיסני ישראל. החיבור ביניהם הוליד את חוויית הקנייה הכי בטוחה שיכולה להיות לשנת הלימודים הקרובה. למעלה מ-400 מוצרים מקוריים בלבד של דיסני באספקה מהירה בין 3-5 ימים בלבד. כן, שמעתם נכון. הממשק ידידותי למשתמש עם שירות לקוחות זמין ויש גם אפשרות החזרה ללא עלות תוך 60 יום בדואר ישראל. מי יחזיר בכלל? בשבילנו אנה ואלזה. דה.

אודות עדי גבאי

נשואה לאחד גבוה. אמא לשלושה. הדבר הכי חשוב לי בעולם זה המשפחה שלי והקן הפרטי שלי אבל כמעט מדי יום אני רוצה חופש מהם

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק