הישראלי היפה: חברת ישראייר הגשימה לגיא חלום

"תודה לחברת ישראייר כולה אשר התגייסה על מנת לייצר לגיא שלנו חווית טיסה ראשונה חיובית ומוצלחת!"' כותבת בהתרגשות אמא אביב גורביץ' ויגלמן.
"רובכם בוודאי חושבים מדוע קשה לגיא לטוס? גיא שלנו הוא נער מקסים עם צרכים מיוחדים. רעש, המתנה בתור, המון פרצופים שאינם מוכרים ועוד ועוד מובילים אצלו לחרדות גדולות והתנהגות שאינה צפויה". היא מסבירה.

"על מנת להגשים לגיא את חלום הטיסה הבנתי שאהיה חייבת את שיתוף הפעולה של חברת התעופה וכך פניתי לחברתי מאיה באואר שמיד נרתמה למשימה.

וככה זה החל, משיחת הטלפון המרגיעה שיזמה עם עידן ואסי (הקברניט והקצין הראשון) וכלה במהלך הדברים כאשר הגענו לטרמינל 1, שם חיכתה לנו אסתר (אחראית התחנה), הושיבה אותנו ודאגה שביטחון יגיעו אלינו לבידוק מהיר ביותר", ממשיכה לתאר בהתרגשות אמא אביב.
"לאחר מכן הצמידו לנו דיילת שליוותה אותנו עד לשער, שם המתין לנו יורי שלקח אותנו ברכב פרטי ישר למטוס שלנו. מנועי המטוס היו כבויים כפי שעידן הבטיח מראש (כדי שגיא לא נרתע מהרעש). עידן הקברניט המתין לנו למרגלות המטוס וליווה אותנו. המטוס היה ריק בשביל שגיא יסתגל למטוס בשקט, לבד, ללא שאר הנוסעים. את פנינו קיבלו הקצין הראשון אסי ושתי דיילות מקסימות, אפית ולואיזה, שהציעו עזרה בכל מה שנצטרך. הצוות עודד את גיא להסתובב במטוס ולהסתגל. ברגע שגיא התיישב במקומו הועלו שאר הנוסעים ויצאנו לדרך. גיא היה כל כך נרגש אך שום דבר לא הכין אותו לכך שהקברניט בירך את הנוסעים, ובמיוחד את משפחת ויגלמן ואת "גיא האהוב שחוגג יום הולדת…".
זה היה מרגש במיוחד! זה היה מדהים! ונוסעים מחאו כפיים.

הטיסה עברה בנעימים.
גיא מידי פעם צעק מהתרגשות או התפקע מצחוק וסחף את הנוסעים סביבו שהצטרפו. את הצחוק המתגלגל לאורך הנחיתה כאשר גיא אומר למטה למטה היה ניתן לשמוע בכל המטוס. כאשר נחתנו ניגש אלינו שוב הקברניט לוודא שהטיסה עברה בנעימים. גיא אמר לו תודה ואני החזקתי את עצמי שלא להזיל דמעות אושר.

מתוך הפייסבוק של אביב גורביץ' ויגלמן

מתוך הפייסבוק של אביב גורביץ' ויגלמן

אין ספק שאת החוויה הזו לא נשכח!
שאפו לישראייר על מבצע גיא!
מדהימים! כמה רצון טוב ונכונות לעזור. עשיתם את גיא לילד מאושר"

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק