"אח, תענה בבקשה תגיד משהו, הלב שלי כל כך כואב"

"אח,
היום היית אמור לחגוג יומולדת 35 ואתה לא כאן! זה פשוט לא נתפס!! כמה הילדים חיכו לחגוג איתך את היומולדת . אפילו ראיתי פוסט של נטלי שהיא חיפשה מסעדה טובה להיום שתוכל לחגוג איתך והילדים.

אח, עבר שבוע ואני לא מעכל. באו בשבילך השבוע כל כך הרבה אנשים מכל מיני תקופות בחיים שלך, אין לך מושג כמה אנשים אוהבים אותך ובוכים עליך. כואב לי שאתה לא פה איתי!

אני כל זמן הולך ומחפש לראות אולי הפעם תיכנס בדלת! אח, זה לא נתפס, הבכי לא מפסיק! בבקשה תראה לי סימן שאתה פה איתי, אני צריך אותך אח!

מתוך הפייסבוק של טל חג'בי

מתוך הפייסבוק של טל חג'בי

אתמול בערב נטלי הייתה אמורה להפתיע אותך וקנתה לך כרטיסים להופעה של שלמה ארצי. זה לא מפתיע אותי, נטלי תמיד רצתה שהיומולדת שלך תהיה הכי מיוחדת בעולם.

אח, אתה לא תאמין, שלמה ארצי הקדיש לך שיר אתמול בערב! הוא שמע שאהבת את השירים שלו כל כך, אבל אתה, אתה לא תהיה שם. אני יודע שאתה בטח מחייך את החיוך הכובש שלך עכשיו למעלה.

אח, תענה לי בבקשה תגיד משהו, הלב שלי כל כך כואב!!
אוהב אותך אח, בבקשה תשמור עלינו מלמעלה

קליק לשיר ששלמה ארצי הקדיש בהופעה לעילוי נשמת זיו חג'בי

בבקשה שתפו! כל תמונה וסרטון זאת מזכרת חשובה בשביל המשפחה"

מאת טל חג'בי

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 1,000,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 120,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק