ספיר וישראל, נמוכי קומה, זכו להגשים חלום ולהיות הורים

"היי, אנחנו ספיר וישראל וגם אנחנו אבא ואמא. לאחר 7 שנים של טיפולי הפרייה, הבאנו לעולם בן במשקל 3.485 ק"ג של מתיקות!
כפי שאתן רואות בתמונה, בעלי ואני נמוכי קומה. שנינו נולדנו למשפחות בריאות ודווקא בגלל מסלול חיינו ומה שחווינו, היה לנו חשוב להביא ילד בריא לעולם. את הקשיים שאנחנו חווים רצינו למנוע מהילד שלנו ולמזער את הקושי שלו בחיים עד כמה שזה תלוי בנו. לשמחתנו, היום המדע והרפואה מאפשרים את זה ועברנו תהליך של PGD ביחידה לאבחון גנטי טרום לידתי ב"ליס". מדובר למי שלא יודע בפרוצדורה בה מבצעים הפריה חוץ גופית ולפני החזרת העובר לרחם – בוררים במעבדה את העובר החזק והבריא שאינו נושא את המחלה הגנטית הרלוונטית, ומחזירים אותו לרחם להמשך הריון.
וכך הגיעה לעולם המתנה הגדולה של החיים שלנו. ילד שיגדל באהבה ויהיה גאה בהורים שלו הגם שהם שונים ממנו.

קרדיט תמונה: דף בית חולים ליס ליולדות ונשים

קרדיט תמונה: דף בית חולים ליס ליולדות ונשים

שואלים אותנו איך שרדנו את כל שנות הטיפולים, כיצד לא התייאשנו ובכלל, מה הסוד שלנו? והתשובה היא תקווה. כמה שהיה קשה ולמרות שכבר רמזו לנו להרים ידיים, לא וויתרנו לרגע. חיזקנו אחד את השני וידענו שיש לנו מטרה סופית והיא תתגשם. "במקום שנגמר השכל, שם מתחילה האמונה" אז לכל אחת ואחד ולכל זוג שמתמודד, תסתכלו עלינו ותדעו שהכול אפשרי. שימו לכם את היעד בראש ואם יש גלים – תמשיכו לשחות, כי בסוף מגיעים לחוף הבטוח. תקיפו את עצמכם באנשים אוהבים, שיודעים לחזק ולתמוך.
אנחנו מודים לצוות המקסים של ליס שליווה אותנו מהיום הראשון אי שם במכון הגנטי ועד היום הזה בו אנחנו חובקים כאן במחלקת יולדות א' את בננו היקר: פרופ' יובל ירון, פרופ' פואד עזאם, פרופ' בני אלמוג, ד"ר עדי רכס, ד"ר יאיר בלכר, ד"ר אודי פאוזנר ואביבית שמעון היקרה. לא נשכח לעולם את מה שעשיתם למעננו".

קרדיט דף בית חולים ליס ליולדות ונשים

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 1,000,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 120,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק