חיים שלי, אין לי מושג איך אני ממשיך בלעדייך

"רק אם הייתי יודע שזה היום האחרון.
חיים שלי אהובתי היחידה.
עברו כבר 20 ימים מאותו יום ארור יום שבו נגדעו לנו כל החלומות, ימים הזויים בהם אנחנו מוצאים את תמונתנו על כל עיתון או אתר. ימים שבהם הצטרכתי להסביר ואפילו להתנצל שאת לא מסוגלת לעשות את המעשה הנורא", מספר בפייסבוק שלו קובי הדדי בכאב עצום.

"אנחנו שכל חיינו היו הילדים משפחה חברים בלי דרמות, הכל בצנעה, פתאום מגיעה הסערה הזאת. וואוו כמה שזה לא מתאים לנו.
ימים שאני נלחם בטחנות רוח שאין לי סיכוי מולם, אבל אני חייב לזעוק שאין סיכוי שמזי שלי יכולה להשאיר אותי ואת הילדים לבד בעולם, אין סיכוי.
אבל כבר מהרגע הראשון הבנתי שהפור כבר נפל, הם סימנו אותך, הם קבעו מהשנייה הראשונה שעשית את זה. כל כך הרבה פאשלות היו פה, כל כך הרבה שאלות קשות שאין מי שיתן לי תשובה.
אבל תהיי רגועה למה כל מי שמכיר אותך אפילו מעט יודע שמזי לעולם, אבל לעולם, לא תיפגע בילדים שלה ותשאיר אותם לבד בעולם. אין סיכוי. היום זה ראש חודש וגם יום ההולדת שלי העברי שבו חגגת לי כל שנה עם כל החברים כמו שאת יודעת לתפארת. אבל גם זה נגמר לעולם, כמו הרבה דברים טובים שהיו לי בחיי והם נגמרו.

מתוך הפייסבוק של קובי הדדי

מתוך הפייסבוק של קובי הדדי

חיים שלי אין לי מושג איך אני יכול להמשיך בלעדייך. הבית ריק המיטה קרה והמחשבות לא עוזבות, הריקנות בתוך הלב שלי הורגת אותי, משתלטת עליי, לא נותנת מנוח. כל כך הרבה זיכרונות יש לנו. וואוו 25 שנים שבו אמרתי לך מאות פעמים ברגעים הקטנים שלנו במיטה, בשקט שלנו, שרק אלוהים יודע כמה שאני אוהב אותך ואיזה חיוך היה משתלט עלייך וואוו.
כל שישי שרתי לך אשת חיל, ובאמת היית כזאת חיים שלי. ולכולם אני אומר שאף אחד לא מודיע שזה נגמר, אז תחבקו יותר, תנשקו, אל תיקחו כמובן מאליו.
המזל היחיד עכשיו שהשארת לי ילדים כאלה טובים.
ילדים שאני אנסה להגשים להם את כל מה שחלמת שיהיה להם.
חיים שלי אהובתי, המלאך שלי, הייתה לי הזכות שתהיי אם ילדיי, הזכות שתהיי רעייתי והזכות להכיר אותך. אני מתפוצץ מגעגועים אלייך, תשמרי עלינו מלמעלה.
רק אם הייתי יודע שזה היום האחרון"

קרדיט קובי הדדי

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 1,000,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 120,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק