אדון ביבי, אתה קולט לשנייה אחת על איזו מצוקת קיום אני מדברת איתך?

"חייב לשתף את כולכם בחיים האמיתיים:
טלי ריי, אישה מדהימה שבכל חייה עסקה בהצלת בעלי חיים, נתנה מעצמה לחלשים בלי שיש לה אפילו שקל, נפטרה אתמול מדום לב.
טלי הייתה אישה נכה שהתקיימה מקצבת נכות עלובה. היא הגיעה למצבים שהיו דומים למצבם של חתולי הרחוב שהיא אספה וטיפלה בהם, אבל בה אף אחד לא טיפל. אף אחד לא שם עליה.

תבינו, טלי הייתה אישה צעירה עם חיים שבגדו בה.
לפני פחות משנה טלי כתבה פנייה לבנימין נתניהו. פנייה אמיתית מהלב", מספר רוי אשר בפייסבוק שלו. "דיברתי איתה מאז כמעט בכל שבוע על מצבה, והיא תמיד ענתה ששום דבר לא השתנה.
טלי חיכתה לתשובה עד היום האחרון שלה.
חשוב לזכור שבמצבה של טלי יש עוד הרבה אנשים במדינה. אם לא בשבילה, אז בשבילם.

יהי זכרך ברוך אהובה"

מתוך הפייסבוק של טלי ריי

מתוך הפייסבוק של טלי ריי

הפנייה של טלי:
"למה אדון ראש הממשלה הצביע נגד העלאת קצבאות נכות לגובה שכר המינימום?
אדון ביבי, ניסית פעם לגמור את החודש עם סכום של 2500 ש"ח (שזה אמור להספיק לשכירות, תשלום חשבונות, אוכל, תרופות, דברי שימוש יום-יומי כמו דאודורנט, נייר טואלט וחומרי ניקיון)? איך נכה בעל אי כושר עבודה של 100% יכול לא להיכנס לעיקולים כשהוא מתקיים מסכום כזה בחודש? זה סכום של שכירות דירה נורמטיבית בחיפה וזהו, מה עם השאר? אני על סף התאבדות בגלל שאין לי ממה להתקיים ואתה, זה שאמור להגן עליי כאזרחית המדינה, אתה מצביע נגד! הרבה פעמים אין לי אוכל (לא, הרווחה לא יכולה לעזור, כי חל עליה איסור מוחלט לעלות הביתה את האוכל שהם מחלקים פעם בשבוע לנכים ואני לא יכולה להרים קופסא ששוקלת 20 קילו ולעלות לקומה 3 כי עברתי ניתוח בעמוד השדרה: תוצאה – אין אוכל), אני נאלצת לגנוב כלור בסופר, ואין לי פדים למחזור – אתה מבין שאני מדברת איתך על דברי שימוש הכרחיים למחיה? אתה קולט לשנייה אחת לפחות על איזו מצוקת קיום אני מדברת איתך? עם מה חשבת באותו רגע שהצבעת נגד והאם חשבת בכלל? תנסה להתקיים מהסכום הזה חודש אחד וספר לי איך אתה מרגיש, אדון ביבי!"

קרדיט רוי אשר

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק