הורים, תתעוררו. שיחות עם ילדכם לגבי הילדים בכיתתו, תשנה את העולם

"זו מסיבת פיג'מות של בנות הכיתה של הבת שלי, אז בת 9. הבנות, 25 במספר, השתתפו במסיבה בה השתוללו, צחקו, רקדו, נהנו ואחרי שהתישו אותי ועוד אמא אחת, נרדמו בסלון.
ולמה אני מספרת את זה?

מתוך הפייסבוק של לימור טובלי כץ

מתוך הפייסבוק של לימור טובלי כץ

כי כשהבת שלי רצתה מסיבת פיג'מות, התנאי היה או חברה אחת או כל בנות הכיתה. ונכון שיש חברות שהיא פחות מתחברת אליהן, אבל כולן, בלי יוצא מהכלל, הוזמנו.
ולאור הפרסומים על חרמות ונידויים בבתי ספר, רציתי רק לומר שהכל, אבל הכל, מתחיל בבית.
ילד לא קורא למורה "שרמוטה" סתם. הוא שמע את זה איפה שהוא.
ואין ילד שמחרים. יש ילד שההורים שלו לא ישבו איתו לשיחה צפופה ורצינית והסבירו לו כמה אסור הדבר. שלא שאלו אותו האם יש ילד בודד בכיתה ועודדו אותו להזמין אותו אליו אחה"צ. שלא לימדו אותו לקבל את השונה, כי בסופו של דבר, כולם ילדים כמוהו וכולם רוצים לזכור את הילדות כמשהו כייפי.
הורים, תתעוררו. שיחה עם ילדכם אחת לשבוע, בה תתעניינו במצב הילדים בכיתה, תחולל פלאים. עודדו אותם ללכת נגד הזרם, אם הם מרגישים את הכיווץ בבטן כאשר הם חושבים שהמעשה שגוי.
אני לא פסיכולוגית – רחוק מזה. אני סתם אמא עם תחושות בטן וכאבי לב שרק אמהות מרגישות".

קרדיט פייסבוק לימור טובלי כץ

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 1,000,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 120,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק