7 כללי זהב בדרך להצלחה: כך ננהל את החיים כמו עסק

מה זה אומר "לנהל את החיים שלי כמו עסק"? כיצד זה קשור למיתוג והאם אכן כל אחד מאיתנו יכול להתנהל כמותג? כמו עסק, כל אחד שרוצה להצליח, חייב לסגל לעצמו את הכלים, הדרך והשיטה הברורים כדי להגיע למה שהוא הגדיר עבור עצמו כהצלחה. טל שמשון, יועץ עסקי שסייע עד היום למאות עסקים וארגונים לשפר את התוצאות העסקיות שלהם, ב-7 כללי זהב למיתוג אישי

1. האמינו בעצמכם – האמינו ביכולות שלכם, בכישורים שלכם, בעוצמה שלכם, שיש לכם מה לתת, בקול הייחודי שלכם. אם אתם לא תאמינו בעצמכם, למה שאחרים יאמינו בכם?
2. גלו את עצמכם – בכל אחד יש גדולה, בכל אדם יש בשורה. עם איזה בשורה אתם רוצים להיות מזוהים? ענו על שתי השאלות הבאות: מה קל וטבעי עבורכם ללמוד מהר? מה אתם עושים בקלות נטולת מאמץ?
3. המציאו את עצמכם – הזמן יעשה את שלו ומי שלא ממציא את עצמו ומתחדש, יהפוך ללא רלוונטי. מומלץ לפעול פי מודל ה- 30\70 – האומץ מול נוחות. אל תניחו לעצמכם להיות 100% באזור הנוחות, השאירו 30% להתנסויות חדשות, לאומץ.

4. בנו את עצמכם – חפשו אזורים חדשים עבורכם. אזורים שבהם תוכלו להעניק ערך גבוה. שאלו את עצמכם כל יום האם אתם טובים יותר היום, מהאדם שהייתם אתמול?
5. שחררו את עצמכם – תאוריית הכדור הפורח. כדי להתרומם בחיים צריך לדעת לשחרר. היפטרו מאמונות מעכבות, תפיסות והרגלים שלא מקדמים אתכם.
6. השקיעו בעצמכם – רכשו ידע, כלים, למדו כמה שיותר על התחום שמעניין אתכם.
7. היו עצמכם – כי כל האחרים תפוסים. תהיו הכי אותנטיים, הכי אתם שאפשר. תהיו מוכנים לעמוד מאחורי ההבטחה שלכם. יום יבוא ותצטרכו לפרוע את השטר.

ההרצאה המלאה של טל שמשון תועבר ביום רביעי 30.1 בשעה 21:00 במתחם אושילנד, כפר סבא

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות