מירי מקימה תערוכה שתראה את הפנים האמיתיות של צה"ל

"הבוקר שמעתי שארגון "שוברים שתיקה" מציג בחודש הקרוב תערוכה בבריסל שבו ודאי יציג את חיילי צה"ל שמחים להתעלל ולהתאכזר לאוכלוסיה הפלסטינאית.
שמעתי שהתמונות יגיעו בעיקר מחיילים ששירתו בחברון",
מספרת מימי הס בפייסבוק שלה.
"אני כאם לחייל לוחם בנח"ל שסיים לא מזמן קו בחברון, יודעת שהוא וחבריו נהגו בכבוד רב באוכלוסיה שם. בלילות, במעצרים, ובעת חיפושי אמל"ח בבתים, השתדלו ככל האפשר להשאיר את הבית מסודר ולנהוג בכבוד ורגש כדי למזער את הפגיעה באוכלוסיה למינימום ההכרחי לביצוע משימתם. הם גם התארגנו ביניהם והעבירו למשפחות הפלסטינאיות תרומה של אוכל וכסף. אין ספק שצה"ל הוא הצבא המוסרי בעולם.

מתוך דף הפייסבוק של מימי הס

מתוך דף הפייסבוק של מימי הס

החלטתי להקים תערוכה שתראה את הפנים האמיתיות של צה"ל. הנה תמונה של הבן שלי בעת השירות שלו בחברון. מי שיש לה תמונות נוספות שמראות מפגש עם האוכלוסיה הפלסטינאית שאוכל לאסוף ולהקים תערוכה, אשמח מאוד שתעבירו אליי. ואם אפשר גם משפט או שניים של הסבר על התמונה.
תודה בהצלחה לכולנו מירי הס. נייד 052-7997123"

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 1,000,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 120,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק