אתמול בבוקר קמתי עם סרטן השד. פתאום אני אחת מתשע

אתמול קמתי בבוקר עם סרטן השד. סרטן שכבר התפשט לו לבלוטת הלימפה. לפני זה הייתי בחורה עם עניינים רגילים, דאגות, שמחות, דרמות ופתאום אני אחת מתשע.
זה התחיל לפני כחודש וחצי כשמיששתי גוש בשד. אחרי ממוגרפיה ואולטרסאונד שחשפו שיש חשד, עברתי ביופסיה. שבועיים חיכיתי לתשובה כשרק מעטי מעטים ידעו ממנה והנה, מאתמול אני חולה רשמית. כבר היום הייתי אצל האונקולוגית והבנתי שעומד בפני מסע לא פשוט עם כל המשמעויות שלו. מסע עמוס מלא בבדיקות, בדיקת אפשרות לגרורות נוספות, חששות, שימור פיריון וכן גם טיפולי כימותרפיה וניתוח.

אני עוד בהלם למען האמת. אני לא יודעת מה לחשוב, איך לעכל, אני מנסה בעיקר לנשום ולהבין מה עובר על הגוף שלי.
אבל דבר אחד אני מרגישה מאתמול והוא חזק מהכל זה שאני רוצה להקיא את זה ממני החוצה. אני רוצה שידעו. שתדעו. אני לא מתביישת ואין לי ממה, אני פשוט חולה. כן, חולה. אני רוצה לחיות ולבלות, לספר ולשתף ולפחד ולדבר ולדבר גם על דברים אחרים ולעשות את אותם דברים שעשיתי לפני. אני אותו בן אדם. רק חולה. אני מטפלת בי וגם לוקחת רגע לעצמי ונמצאת עם אהוביי ומוקפת באהבה גדולה.

מתוך הפייסבוק של נטלי כהן

אני מבקשת מכן חברות יקרות שלי- תלכו להיבדק גם אם מדובר בחשש הכי קטן גם אם אתן לא בטוחות פשוט תלכו. זה יציל לכן ת'חיים. אין במה להתבייש. אל תחששו מה יגידו ומה אחרים ירגישו- אתן היחידות שחשובות.

מאת נטלי כהן

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק