לאמץ חבר לחיים: המדור השבועי

את המתוקים שבתמונות נטשו באגודת צער בעלי חיים בישראל. עצוב להם להם בכלוב. הם החברים הכי טובים שלנו ומגיע להם בית חם ואהבה גדולה לכל החיים.

דובי- כלבה מעורבת בת שנתיים וחצי, גדולה פיזית וטובת לב. כלבה מחונכת שמסתדרת עם כלבים וחתולים, מעט חששנית וצריכה קצת זמן להיפתח, מחפשת בעלים רגישים וסבלניים.

תומס- כלב רועים מעורב בן 3 שנים, גדול פיזית, עם חינוך לצרכים ופקודות. כלב רגיש מאוד וחששן שאיבד את הביטחון מחפש בעלים שיעניקו לו ביטחון ויאפשרו לו לממש את הפוטנציאל שלו.

טויה- כלבת האסקי מעורבת בת שנתיים, בינונית בגודלה, מתוקה ועדינה. כלבה מעט חששנית שעדיין לא מחונכת לצרכים זקוקה לבעלים סבלניים ואוהבים.

לונה- כלבה מעורבת בת 5 שנים, גדולה פיזית, עדינה ומחונכת. כלבה בוגרת וחברותית מאוד, מסתדרת עם כלבים ועם אנשים מחפשת חבר לכל החיים.

טוני- כלב פינצ'ר מעורב בן חצי שנה, מתוק ומלא קסם. גור כובש, שמח וחברותי לכולם, שיישאר קטן פיסית. עדיין לא מחונך לצרכים.

אוראו- חתולה מעורבת בת 8 חודשים, חמודה מאוד וחברותית. חתולה מקסימה עם המון פוטנציאל ממתינה לפגוש את הבעלים שיגדלו אותה באהבה כל חייה.

דובי- כלב מעורב ומתוק בן 3 חודשים שיגדל להיות גדול פיזית. גור מקסים ועדין שרק מתחיל את חייו, זקוק לבעלים שיראו לו את הדרך הנכונה ויחנכו אותו.

לולה- חתולה מעורבת בת שנה. חתולה חששנית זקוקה לבעלים סבלניים שיגרמו לה להרגיש בבית, לצבור ביטחון ולהראות את אופייה האמיתי.

לאגודת צער בעלי חיים בישראל – תל אביב ניסיון של עשרות שנים במסירת כלבים לאימוץ, והם קוראים לציבור אוהבי הכלבים והחתולים לפתוח את הלב ולבוא לאמץ חבר לחיים.
בעקבות הידע הרב שנצבר במקום נבנה תהליך מוסדר של אימוץ אחראי – אימוץ שמתחיל בהחלטה מודעת ולא נובע מהתלהבות רגעית או כדי לספק את רצון הילדים, התחייבות רצינית הכוללת ידע של המאמצים לגבי בעל החיים וכוונה אמיתית לגדל אותו לאורך כל חייו. מחכים לכם.

אגודת צער בעלי חיים בישראל, הרצל 159 תל אביב. טל': 4553*. שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00 , ו': 08:00-14:00 , שבת : 11:00-14:00
קליק לאתר

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות