לאמץ חבר לחיים: המדור השבועי

את המתוקים שבתמונות נטשו באגודת צער בעלי חיים בישראל. עצוב להם להם בכלוב. הם החברים הכי טובים שלנו ומגיע להם בית חם ואהבה גדולה לכל החיים.

ג'סי- כלבה מעורבת בת 3 שנים, מאוד עדינה וחששנית. כלבה חמודה שברגע שהיא מכירה ונפתחת מראה אופי מדהים, זקוקה לבעלים סבלניים.

מו- פיטבול מעורב בן 3 חודשים, יפיוף וחמוד. גור שאוהב חיבוקים זקוק לבעלים עם ניסיון בחינוך וגידול גורים שמכירים את הגזע וידעו לחשוף אותו לעולם.

איני- גורה מעורבת בת 3 חודשים שתהיה גדולה וחזקה פיסית. זקוקה לחינוך ולבעלים אחראיים עם ניסיון.

מיני- כלבה מעורבת בת 3 חודשים שתהיה גדולה פיסית. גורה מתוקה ומהממת שאוהבת לתת ולקבל אהבה, זקוקה לבעלים עם ניסיון בחינוך וגידול גורים.

לאקי- רועה גרמנית מעורבת עם האסקי בת 4 חודשים, עדינה וחמודה. גורה שתהיה גדולה פיסית זקוקה לבעלים סבלניים עם ניסיון בחינוך גורים.

מייני- כלבה מעורבת בת 3 חודשים שתהיה גדולה פיסית וחזקה. גורה צעירה שאוהבת אנשים ודומיננטית עם כלבים זקוקה לחינוך ולבעלים אחראיים עם ניסיון.

באדי- כלב מעורב בן 4 שנים, מחונך וממושמע. כלב טוב שרגיל לבית מחפש התחלה חדשה עם בעלים אוהבים שיעניקו לו בית חם לכל חייו.

מיקי- גורה מעורבת בת 3 חודשים מתוקה ומתלטפת זקוקה לבעלים שמח לשחק ולגדול איתו.

ג'נג'ר- חתולה מעורבת בת 5 שנים חששנית זקוקה לבעלים עדין ובעל סבלנות עם ניסיון בגידול חתולים.

לאגודת צער בעלי חיים בישראל – תל אביב ניסיון של עשרות שנים במסירת כלבים לאימוץ, והם קוראים לציבור אוהבי הכלבים והחתולים לפתוח את הלב ולבוא לאמץ חבר לחיים.
בעקבות הידע הרב שנצבר במקום נבנה תהליך מוסדר של אימוץ אחראי – אימוץ שמתחיל בהחלטה מודעת ולא נובע מהתלהבות רגעית או כדי לספק את רצון הילדים, התחייבות רצינית הכוללת ידע של המאמצים לגבי בעל החיים וכוונה אמיתית לגדל אותו לאורך כל חייו. מחכים לכם.

אגודת צער בעלי חיים בישראל, הרצל 159 תל אביב. טל': 4553*. שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00 , ו': 08:00-14:00 , שבת : 11:00-14:00
קליק לאתר

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות