לאמץ חבר לחיים: המדור השבועי

את המתוקים שבתמונות נטשו באגודת צער בעלי חיים בישראל. עצוב להם להם בכלוב. הם החברים הכי טובים שלנו ומגיע להם בית חם ואהבה גדולה לכל החיים.

דולי- כלבה מעורבת בת 5 שנים, בינונית-גדולה, מלאה באהבה. כלבה מחונכת שמאוד אוהבת להתחבק רוצה לתת את כל הטוב שיש בה לבעלים אחראיים.

לילו- גורה מעורבת מתוקה מתוקה, בת 5 חודשים עדינה וחמודה חששנית מעט. למביני עניין וסבלנות.

סקאי- כלב האסקי מעורב וגדול פיסית בן 3 שנים. כלב מחונך שרגיל לבית, מלא אנרגיות, אוהב לשחק עם כלבים ואנשים, מחפש בעלים אוהבים, והפעם לכל החיים.

שרלוט- חתולה בריטית גזעית בת שנה, חמודה, פרוותית ומתלטפת. היא עיוורת בעין אחת אך זה לא מפריע לה להתנהל והיא ממתינה לבעלים שיעריכו את אופייה, ימרחו לה משחה ויעניקו טיפול בעת הצורך.

סקאי- כלבה מעורבת בת 4 שנים, פרוותית ובינונית בגודלה. כלבה מחונכת ומלאת אהבה זקוקה לבית רגוע ובעלים סבלניים שיתנו לה לצבור ביטחון ולהראות את אופייה.

גאטו- חתול מעורב בן שנתיים, ביישן וחמוד שנמסר אלינו ביחד עם אחותו (פוקצ'ה). חתול רגוע ונוח רוצה להגיע לבעלים אוהבים שיעזרו לו להיפתח ולהרגיש שייך.

פוקאצ'ה- חתולה מעורבת בת שנתיים, ביישנית ורגועה שנמסרה אלינו ביחד עם אחיה (גאטו). היא קצת חששנית בעקבות הנטישה שחוותה ומקווה לזכות שוב בבית חם ואוהב.

לאגודת צער בעלי חיים בישראל – תל אביב ניסיון של עשרות שנים במסירת כלבים לאימוץ, והם קוראים לציבור אוהבי הכלבים והחתולים לפתוח את הלב ולבוא לאמץ חבר לחיים.
בעקבות הידע הרב שנצבר במקום נבנה תהליך מוסדר של אימוץ אחראי – אימוץ שמתחיל בהחלטה מודעת ולא נובע מהתלהבות רגעית או כדי לספק את רצון הילדים, התחייבות רצינית הכוללת ידע של המאמצים לגבי בעל החיים וכוונה אמיתית לגדל אותו לאורך כל חייו. מחכים לכם.

אגודת צער בעלי חיים בישראל, הרצל 159 תל אביב. טל': 4553*. שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00 , ו': 08:00-14:00 , שבת : 11:00-14:00
קליק לאתר

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק