לאמץ חבר לחיים: המדור השבועי

את המתוקים שבתמונות נטשו באגודת צער בעלי חיים בישראל. עצוב להם בכלוב. הם החברים הכי טובים שלנו ומגיע להם בית חם ואהבה גדולה לכל החיים.

בגין- גור מתוק בן 5 חודשים, שצפוי להיות גדול פיסית. כלב אנרגטי, חד וחכם, מחפש בעלים שיפעילו אותו ויתנו לו את החינוך והאהבה להם הוא זקוק.

מייקי- כלב מעורב בן שנתיים, קטן פיסית ובעל שיער קצר. כלב מלא אהבה שמסתדר עם כולם מחפש משפחה טובה, הפעם לכל החיים.

ג'וי- כלבה מעורבת ובינונית בגודלה בת שנתיים. כלבה מתוקה שגדלה בחצר מחפשת בעלים מחויבים ואוהבים שיהפכו אותה לבת בית.

פיט- כלב מעורב רגיש, עדין וחכם בן 3 שנים שמסתדר עם כולם – כלבים, אנשים וילדים. כלב שנהנה ממשחק עם חברים על ארבע ואוהה תשומת לב אנושית עם חיבוקים ונשיקות.

נלה- כלבה מעורבת בת 6 שנים, גבוהה ואצילית. כלבה מתוקה, בוגרת ומחונכת, רגישה וחכמה מחפשת בעלים אחראיים שיגדלו אותה באהבה.

לאקי- כלב צעיר ומעורב בן שנה בגודל בינוני-גדול. כלב מקסים וחברותי שאוהב ילדים ומבוגרים כאחד, מסתדר עם כלבים אך לא עם ציפורים וחיות משק ויתאים לכל משפחה

פינוקיו- כלבה מעורבת בת שנה, בינונית בגודלה ובעלת שיער קצר. כלבה מתוקה ומלאה באהבה שיודעת גם להיות אנרגטית כשצריך. חוש הריח שלה חלש, מה שמגביר את חושיה האחרים. מחפשת בית עם ניסיון בחינוך כלבים.

מיה- גורת חתולים בת 3 חודשים, מתוקה אמיתית ושובת לב. חתלתולה עדינה שרק מתחילה לגלות את העולם מחפשת בעלים שגדלו אותה במסירות.

לאגודת צער בעלי חיים בישראל – תל אביב ניסיון של עשרות שנים במסירת כלבים לאימוץ, והם קוראים לציבור אוהבי הכלבים והחתולים לפתוח את הלב ולבוא לאמץ חבר לחיים.
בעקבות הידע הרב שנצבר במקום נבנה תהליך מוסדר של אימוץ אחראי – אימוץ שמתחיל בהחלטה מודעת ולא נובע מהתלהבות רגעית או כדי לספק את רצון הילדים, התחייבות רצינית הכוללת ידע של המאמצים לגבי בעל החיים וכוונה אמיתית לגדל אותו לאורך כל חייו. מחכים לכם.

אגודת צער בעלי חיים בישראל, הרצל 159 תל אביב. טל': 4553*. שעות פעילות: א'-ה': 08:00-20:00 , ו': 08:00-14:00 , שבת : 11:00-14:00
קליק לאתר

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק