אני מאוד אוהבת את העבודה שלי וזמינה עבור לקוחותיי בכל שעה

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם ליאת אביב
שם העסק "סקופ יחסי ציבור"
תחום שיווק באינטרנט, יח"צ וניהול רשתות חברתיות
סטטוס משפחתי נשואה+ 2

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
אני נהנית לראות עשייה ונהנית לפרגן. זה הבסיס של העסק שלי. בשנת 2005 התחלתי לעבוד כמעצבת באתרי דייטים באינטרנט והם דרשו שאהיה עצמאית. אז בלי יותר מדי מחשבה פשוט פתחתי עסק. זה היה הכי טכני בזמנו. אחרי שסיימתי לעבוד שם ועברתי לעבודה כשכירה, רואה החשבון המליץ לי לשמור עליו כי זה יותר משתלם מבחינת תשלומי המס. בנוסף, החלטתי שאני שומרת על העסק כי גיליתי המון אפשרויות לעבודה עצמאית במקביל להיותי שכירה. אז זה היה פחות מקובל מהיום.

שתפי קצת על עצמך
אני נשואה לשוקי, עובד מדינה ואם לשתי בנות. לפני כארבע שנים עברנו לקיבוץ כי הרגשתי שהעיר סוגרת עליי עם כל הבטון סביבי ורציתי לשמוע צפצוף ציפורים כשאני מתעוררת בבוקר. וכך עשינו. עברנו ומאז לא מתחרטת. יש לנו שתי בנות, אחת בת 9 ואחת בת 8. נהנית לצאת מהבית אחת לשבוע לשחק מאמאנט עם אימהות נוספות. חשוב להתאוורר ולמלא מצברים.

מה העסק שלך מציע כיום ללקוחות ומה המומחיות שלך?
אני בעלת תואר ראשון עם תעודת הוראה בעיצוב באוניברסיטת תל אביב ותואר שני בתקשורת אסטרטגית ויחסי ציבור באוניברסיטת חיפה. אני עוסקת מזה 15 שנה בשיווק באינטרנט, עיצוב והקמת אתרי אינטרנט. אני נותנת מענה כולל של יחסי ציבור, ניהול רשתות חברתיות וניהול אתר אינטרנט. לפני מספר שנים החלטתי לעבור לעצמאות ולהוסיף לסל גם את תחום יחסי הציבור כי מדובר בכלי עוצמתי שמייצר באז ומאפשר חשיפה למאות אלפי אנשים בו זמנית.
מציעה ללקוחותיי גם סרטוני וידאו מיוחדים כחלק מהריטיינר וזמינות בכל שעה. אני איתם לאורך כל הדרך.
בכלל, אני חושבת שלתת במה לעשייה – במיוחד אם מדובר בעשייה חיובית שתורמת לאחרים – היא פשוט חובה. מאוד אוהבת את העבודה שלי.

מה האתגר הגדול בעסק שלך?
לא להיות שיווקית מדי. כאשת שיווק בלב ובנשמה, אני נלחמת עם עצמי בזמן כתיבת תכנים לתקשורת כי הכתיבה העיתונאית היא כתיבה אובייקטיבית ללא סיסמאות או קלישאות מיותרות. נלחמת עם עצמי גם לא להתפזר. הרי תמיד אפשר לעשות עוד ועוד. ניהול הזמנים גם הוא יכול להיות מאתגר. אם רק היה אפשר להוסיף עוד שעות ליממה

מי משמש השראה עבורך?
המשרד של אייטם מדיה הוא מקור השראה עבורי. התמחיתי שם במהלך הלימודים ונהניתי מכל רגע. על אף הלחץ, מצליחים שם לייצר אווירה נעימה במשרד ושיתופי פעולה בין העובדים לצורך סגירת אייטמים. נהניתי לעבוד עם נועה לוי המקסימה שהנחתה אותי בסבלנות אין קץ. ריספקט.

היכן העסק שלך נמצא בעוד 5 שנים?
קודם כל – מחוץ לבית. מקווה לראות ברכה בעמלי ולהמשיך לגדול.
הייתי רוצה, בנוסף לעבודה עם הלקוחות המקסימים שלי, לתת במה לעסקים ועמותות שעושים טוב: תורמים לקהילה, לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, לחיילים בודדים ועוד. אלו סוג הנושאים שהייתי רוצה לקדם.

קליק לאתר של ליאת
אינסטגרם עסקי [email protected]

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות