לא תאמינו מה מסתתר בתכשירי ההגנה שלנו!

תהית פעם איך בכלל ספריי הגנה עובד ומה מכילה הפורמולה החכמה שלו? אנחנו כאן כדי לנסות קצת להסביר, ובעיקר לגלות מה שצריך על ההבדל בין המיכלים השונים על המדף. ידעת למשל שחלק גדול מהם מכיל גז? לא רק שאנחנו משלמים עבורו, אנחנו גם משפריצים אותו על הגוף שלנו!

מה מכיל ספריי ההגנה?
תפקידו של תכשיר ההגנה הוא להגן על העור מפני קרינת השמש ע"י יצירת שכבה על פני העור הסופגת או מחזירה את קרינת ה-UV ובכך מגינה על העור. בשוק קיימים תכשירי הגנה המסייעים גם בהגנה מסוגי קרינה נוספים כדוגמת IR ו-HEV.
בנוסף, חשוב שהתכשיר יהיה גם בעל עמידות במים, נעים למריחה ונספג במהירות.
כולנו יודעות שחשיפה לשמש עלולה לגרום נזקים מיידיים כמו כוויות וכן נזקים לטווח ארוך כמו העלאת הסיכוי לסרטן, על הבריאות שלנו אנחנו לא רוצות להתפשר ולכן טיפ חשוב שלנו – תבחרו מותג אמין ובדוק ואל תתפתו למחיר.

תסתכלו בצנצנת! וגם במה שיש בתוכה
לכאורה תכשירי ההגנה המוצעים בשוק נראים דומים מאד, וצרכנים רבים טועים וחושבים כי ההבדל ביניהם מתבטא רק באריזה ובמחיר. אז בואו נעשה כאן סדר. תסכימו איתנו שלא כל "קולה" היא אותה "קולה" ולא כל חטיף שנראה כמו "במבה" הוא איכותי וטעים כמו הבמבה האמיתית אז נכון שתכשיר הגנה אי אפשר לטעום, אבל חשוב שתדעו, שקיימים הבדלים פורמולטיביים משמעותיים בין הפורמולות השונות. כשאתם באים לבחור את תכשיר ההגנה שילווה אתכם ואת משפחתכם לאורך כל העונה החמה, אתם קודם כל רוצים לדעת בוודאות, שהוא אכן מגן על עורכם ועורם של היקרים לכם מהשמש הקופחת של ישראל. אל תקנו חתול בשק והעדיפו מותג מוכר, בדוק ואמין.

בדקנו ומצאנו – כך עובדים עליכם בעיניים!

מיכלי ספריי הגנה משמש נוחים מאד לשימוש, והם הפופולאריים והנמכרים ביותר מבין תכשירי ההגנה הקיימים בשוק. אך האם ידעתם שמרבית מיכלי הספריי שאנו רואים על המדף מכילים גז? בדרך כלל משתמשים בו על מנת לגרום לפורמולה לצאת החוצה. כלומר בעת לחיצה, הגז יוצר לחץ ומשחרר את הפורמולה החוצה יחד עם גז. לא סתם גז, גז בישול!
סדרת תכשירי הספריי של ד"ר פישר אולטרסול היא הסדרה היחידה בישראל המיוצרת בטכנולוגיית פיור ספריי המאפשרת התזה אחידה ובטוחה ללא שימוש בגז.
בשל העובדה כי המיכל של ספריי אולטרסול, אינו מכיל בתוכו גז אלא רק חומר הגנה, כמות חומר ההגנה הנמצאת בו פר תכולה נקובה גבוה יותר לעומת המיכלים של המתחרים אשר מכיל גם גז תכשיר בנוסף לחומר הגנה.
בבדיקות שהתקיימו במעבדה החיצונית SPECTROLAB התקבל פער לטובת אולטרסול של עד 40% יותר. כלומר, ד"ר פישר אולטרסול מכיל עד 40% יותר הגנה בכל מיכל!

גז בישול? על העור שלי? מה פתאום
הגז שבד"כ משתמשים בו במיכלי ספריי הוא אותו גז המשמש לבישול. בשימוש ביתי הוסיפו לגז הבישול ריח על מנת ליצור התרעה ברגע שיש חלילה דליפה, אך בצורתו המקורית, לגז הבישול אין ריח כלל, וזו הסיבה שאתם לא מריחים אותו בתכשיר ההגנה (אבל עכשיו אתם לפחות יודעים שהוא נמצא בחלק מהתכשירים). תסכימו איתנו שזה לא משהו שאתם רוצים למרוח על הגוף שלכם או של ילדיכם.
בעוד שבקרב המתחרים משתמשים בטכנולוגיה פשוטה של מיכל עם קשית ושסתום ומחדירים גז שיאפשר לתכשיר לצאת, בכל מיכלי הספריי של אולטרסול אין שימוש בגז. במקום זה יש אוויר דחוס נקי שלוחץ על פאוצ' המכיל בתוכו את הפורמולה בלבד ובעת הלחיצה נוצר לחץ על הפאוצ' כך שמשתחרר חומר ההגנה נטו, ללא אוויר ובטח ללא גז.

לא הרעש קובע
דבר חשוב נוסף, בזכות טכנולוגיית פיור ספריי מתאפשרת גם התזה אחידה של תכשיר ההגנה על הגוף, מכל זווית שבה תחזיקו את המיכל, גם הפוך, מה שממש לא קורה עם ,תכשירי ספריי אחרים. איתם אולי שומעים את רעש ההתזה אך בפועל יוצא בעיקר גז כך שההתזה היא לא אחידה, לא מלאה ובוודאי לא מגינה כראוי מפני השמש. ספריי אולטרסול מספק אלומה אחידה ומדויקת. כלומר, בכל זווית שנטה את מיכל הספריי יצא חומר ההגנה הנדרש ובכמות הנדרשת לכיסוי מלא.

תפסיקו לשלם על אוויר! (או יותר נכון גז)
לסיכום, לא כל אריזה מכילה 100% קרם הגנה ואף אחת ואחד מאיתנו לא אוהב לשלם על גז.
אם תרוקנו אולטרסול ומוצר מתחרה, שניהם בתכולה מוצהרת של 200 מ"ל תקבלו 200 מ"ל חומר הגנה של אולטרסול לעומת כ- 150 מ"ל חומר הגנה של המתחרים למרות שעל שניהם מוצהרת תכולה של 200 מ"ל על תווית המיכל. הבנתם את זה?

דעו מה אתם מורחים על עצמכם. תכשירי הספריי של ד"ר פישר אולטרסול הם היחידים בישראל המיוצרים בטכנולוגית פיור ספריי אשר מאפשרת התזה אחידה, מלאה ובטוחה יותר, ללא שימוש בגז בישול מתלקח, המקובל ונפוץ במוצרי ספריי אחרים.

* הבדיקות נערכו בשנת 2017 במעבדה החיצונית SPECTROLAB

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

9 תגובות

  1. אני אשמח לקופוני הנחה. אני לקוחה שלכם והמוצר קצת יקר לי אבל אני משתמשת בו ל 4 ילדים כי הוא טוב אבל אולי תחשבו לתת לנו קופון הנחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות