היצירתיות היא המנוע של העסק שלי

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם בתאל אליאב
שם העסק זמן לסדר
תחום מארגנת בתים אישית ומומחית לסדר
סטטוס משפחתי נשואה + 2

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
החלום שלי היה להיות מורה לאמנות לגילאי יסודי. התחלתי ממשרה מלאה והייתי בעננים. כשעמדתי לקבל קביעות, הורידו לי שעות במערכת והייתי בבית יומיים ללא עיסוק. אז, עלה הרעיון לתת מעצמי לעולם בעוד תחום ועלה הכיוון של הסדר. אני אוהבת סדר. זה משמעותי בעיניי ורציתי להעביר את זה לנשים אחרות. כיום, הבתים בישראל מאוד עמוסים בפריטים ואנשים הולכים לאיבוד במרחב הביתי שלהם. אני מלמדת שאפשר אחרת.

שתפי קצת על עצמך
אני מאוד אנושית. אותנטית. אוהבת אנשים וחברה. היצירתיות שלי היא המנוע של העסק שלי. מרגע שהבנתי שנשים צמאות לסדר במרחב הביתי שלהן. הבנתי שאני במקום הנכון ואני לא מפסיקה לייצר מוצרים ואפשרויות לשמירה על בית מסודר. המשפחה שלי מאוד תומכת בעסק ושותפה לכל צעד והתפתחות.

מה העסק שלך מציע כיום ללקוחות ומה המומחיות שלך?
העסק שלי מעניק מגוון של שירותים: ליווי פרטני בבית הלקוחה, סדנאות קבוצתיות לנשים ולזוגות, מדריך דיגיטלי שבניתי שמעניק הדרכה מעשית איך לסדר את מרחבי הבית. אני מעניקה גם שיחות יעוץ טלפוניות למי שלא מתאים שאכנס למרחב הביתי שלה ועוד. אני מתמחה גם בשיטת קונמארי ובהתמודדות של אנשים עם אגרנות. בקרוב יוצא גם ספר ילדים שכתבתי, שמסביר לילדים את התפיסה של המרחב הביתי תוך כדי סיפור על גרב שהלך לאיבוד בפעם הראשונה בחייו.

מה האתגר הגדול בעסק שלך?
ההתמדה. ההצלחה של הלקוחות שלי תלויה בהתמדה. מאתגר לאנשים לעשות שינוי ולהתמיד בו. לכן, אני מאוד משתדלת ללוות את המשפחות בתהליך, להאמין בהן ולהעניק להן כח. אך לפעמים זה לא מספיק והבלאגן חוזר על עצמו. אני שם בשבילם ככל יכולתי אבל בסופו של דבר, אלו החיים שלהם.

מי משמש השראה עבורך?
יש הרבה אנשים שהם השראה עבורי. אני מעריכה מאוד את מרים פרץ. אשת ציבור עוצמתית ואנושית מאוד. מרשים להתבונן בדרך ההתמודדות שלה עם קשיים.

היכן העסק שלך נמצא בעוד 5 שנים?
אני בשאיפה להיכנס לטורים קבועים בעיתונים ומגזינים, להגיע גם לציבור הכללי. כמו כן, אני בשאיפה להרצות בפני ארגונים ומוסדות ציבוריים שגם הם זקוקים לסדר במרחב העבודה שלהם.

שתפי אותנו בסיפור מעניין מהעבודה
ליוויתי זוג מבוגר שחיים בבית גדול ואגרו במהלך 40 שנות נישואים בערך 10,000 ספרים. זה היה ליווי מיוחד במינו. דיברתי איתם באריכות, נגענו בנקודות עמוקות המתקשרות לעבר שלהם. הם עוברים תהליך מדהים. כבר פינו עשרות שקים מהבית. כשהתהליך מתחיל בחשיבה חיובית: זה ממש ממכר ונותן חשק להמשיך.

קליק לדף הפייסבוק של בתאל

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות