המטרה שלי בעסק היא ללמד ילדים, נוער ומבוגרים להיות זקופים יותר ובעלי עמוד שידרה, תרתי משמע

כולנו רוצות שמישהו יאמין בנו. כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים.
בכל שבוע נקדם ונפרגן לנשים שהקימו עסק בעשר אצבעות.
יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה.

רוצה לקדם את העסק שלך במדור הבא? שלחי לנו פרטים למייל

שם ורד איס אפרים
שם העסק 'סטודיו מעברים' התעמלות בריאותית וטיפול בשיטת מחשבת הגוף
תחום התעמלות בריאותית
סטטוס משפחתי נשואה לחיים. אמא ביולוגית לשי ועומרי ואמא מבחירה למעיין המקסימה בת ה-18, שבימים אלו סיימה שהות של 9 שנים בפנימייה ועברה לגור אצלנו. אנחנו המשפחה שלה לכל דבר ועניין מאז שהייתה בת 10

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
ידעתי שאלמד התעמלות בקבוצות כשהייתי בת שמונה. אהבתי מאוד להתעמל בחוג להתעמלות קרקע ומכשירים אבל נרתעתי מהקשיחות של המאמנת. על הדשא, בבניין בחדרה בו גרתי, לימדתי ילדים לעשות גלגלונים ועמידות ידיים. שנים דיברתי את החלום שלי. עם תום השירות הצבאי הלכתי ללמוד בסמינר הקיבוצים ובגיל 23 פתחתי את העסק.

קצת עוד קצת על עצמך
אני מתחילה את היום שלי בהליכה בשדות, שליד הבית. הטבע הוא מקור כוח והשראה עבורי. לומדת ומתמקצעת כל הזמן. מקצועית ועסקית. מדייקת את הפעילות בסטודיו כך שתתאים לי ותאתגר אותי. אני חובבת צילום, אוהבת לארח, כותבת שירים למגירה, אוהבת מוסיקה וריקודים. משתדלת בכל יום לתת לעצמי כמה דקות של שקט עם עצמי.

מה העסק מציע היום ללקוחות שלך ומה המומחיות שלך?
הסטודיו שלי מציע התעמלות בריאותית בקבוצות, בשיטת מחשבת הגוף, לילדים, נוער ומבוגרים. טיפולים במגע לשחרור מכאבים אורתופדיים (גם לאחר ניתוחים וטראומות), אבחון וטיפול בילדים עם DCD, בעיות התפתחות וקואורדינציה ותכנית הכשרה למטפלים ואנשי חינוך, לגיל הרך. מומחית בטיפול במצבים של עקמת, פלטפוס, לקויות יציבה ועוד.

מה האתגר הגדול בעסק שלך?
להפיץ את 'תכנית מעברים- משפיפות לזקיפות קומה' למטפלים ואנשי חינוך, לגיל הרך, הרוצים להרחיב את ארגז הכלים שלהם ולסייע לילדים, באמצעות תנועה ומשחק במרחב, לפתח ביטחון מוטורי, רגשי, חברתי ולימודי. מחפשת קשרים ושת"פ עם גורמים מתאימים.

מי משמש עבורך השראה?
הוריי, הם ההשראה להעניק לילדיי ולתלמידיי את החופש להיות מי שהם ולחיות מתוך חופש בחירה ועצמאות. הם הקשיבו לחלום שלי, תמכו בו ועזרו לי להגשימו.
יוספה מיכאלי- היא השראה מקצועית. מי שחיברה, ביצירתיות ובגאונות, בין הפיזיותרפיה לתנועה ויצרה שיטה, הגדולה מסך חלקיה, שמשפיעה על איכות חייהם של המון אנשים.

איפה העסק שלך בעוד חמש שנים?
'תכנית מעברים' מועברת למטפלים ולאנשי חינוך לגיל הרך, מכל הארץ, שרוצים לעזור לילדים למצות את הפוטנציאל שלהם ולבסס את הערך העצמי שלהם. ממשיכה ללמד, לטפל ולסייע לילדים, נוער ומבוגרים להיות זקופים יותר ובעלי עמוד שידרה, תרתי משמע.

סיפור מעניין מהעבודה
לאחרונה, הגיעה אליי בחורה צעירה בת 23 שהתעמלה בסטודיו במשך 10 שנים. מגיל 4. היא שיתפה אותי שבסטודיו היא הרגישה בבית. לא שמעה 'אסור' ו'לא'. התרגול לימד אותה שהיא יכולה להגיע לכל מה שהיא חולמת עליו אם רק תתמיד ולא תתייאש. כילדה ונערה, עם לקויות למידה, שהתמודדה עם קשיים רבים, הסטודיו היה המקום היחיד בו הרגישה מוצלחת. יש למשוב הזה משמעות רבה עבורי כי זה מה שאני באמת רוצה להעביר הלאה.

קליק לדף הפייסבוק של סטודיו מעברים

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות