אישתי החליטה להיות פונדקאית. אני מעריץ אותה

"אישתי היא גיבורה, מלאך, אלופת עולם. ואחרי שהביאה לי שתי מלאכיות קטנות החליטה להפוך באמת למלאך", מתחיל עידן אשכנזי את הסיפור שלו בפייסבוק.
"אז מי שלא מכיר את הסיפור, לפני כשנתיים (ואפילו קצת לפני) אישתי החליטה שהיא רוצה להיות פונדקאית ולהעניק את המתנה הגדולה מכל.
לפני כשנה וחצי התחלנו במסכת של איסוף מסמכים, בדיקות, ראיונות ואחרי כמה חודשים פגשנו זוג מדהים שכבר בדקה הראשונה הצליחו (ומי שמכיר אותי יודע שזה קשה) לגרום לי להזיל דמעה. אחרי הפגישה הבדיקות המשיכו, הראיונות המשיכו והנה פתאום מגיע לו חודש אוקטובר 2018 וזה נסגר באופן סופי, אישתי במסלול הישיר לקבל תואר של מלאך. חודש דצמבר, החזרה ראשונה ואישתי, כבר אמרתי שהיא אלופה? נקלטה בניסיון הראשון.
אחרי שהתבשרנו שהיא נקלטה הגיעה בדיקת הדופק הראשונה ואישתי? החליטה לתת שתי מתנות כי מתנה אחת לא מספיקה לה, וגילינו שמדובר בתאומות! כך התחיל לו עוד מסע. במשך 8.5 חודשים נשאה המלאך הזו 2 תינוקות בגבורה תוך שהיא ממשיכה לגדל את המלאכיות הקטנות שלנו באצילות ואני? נפעם מכל רגע. ההיריון מתקדם, הבדיקות בול לפי הספר (זוכרים כבר שאמרתי שאישתי אלופה?) ואז, הגיע אתמול, בדיקה שגרתית והנה… הכל מתחיל, רצים לבית חולים והגיבורה? כל כך רגועה שאין לתאר, מוכנה למשימה האחרונה.

מתוך הפייסבוק של עידן אשכנזי

בשעה 23:55 מבשרים, פתיחה מלאה, מתחילים. אחרי 9 דק יוצאת הראשונה ו-3 דק' אחרי בעקבותיה השנייה. המשימה הושלמה. הרגשות והדמעות של כולם בחדר מתפרצים (אפילו של צוות המיילדות המדהים של בילינסון וצוות הרופאים שאפילו הוא לא נשאר אדיש לסיטואציה) וואו, הן בחוץ.
שנה וחצי של תהליך הסתיימו.
ואני? מסתכל על הגיבורה הזו ובהלם, אין מילה אחרת לתאר מהלם.
בתוך 12 דק' מתחילת הלידה היא הצליחה ללדת (טבעי!!!) 2 תינוקות קטנות וחמודות. ההתרגשות בשיאה, אני שוב מסתכל על אישתי שכל כך נרגשת להעניק את המתנה העצומה הזו והם? הם בעולם אחר, המומים, נרגשים ועוד מלא דברים שאי אפשר לתאר במילים. והנה כמה מילות סיכום, קודם לזוג הנפלא הזה – שמחים שהיינו חלק ושנמשיך להיות חלק מכם, שתגדלו אותן בנחת ושתיהנו מהן כל רגע (דיר באלק אם לא! אישתי עבדה קשה!).
יש כל כך הרבה זוגות שכל כך רוצים ילד, ילד אחד, אבל לצערי לא תמיד יכולים. אז אם יש בכם את הרצון להעניק למישהו אחר ואתם חושבים שאתם מסוגלים להיות חלק מתהליך מטורף כזה אז תעשו את זה! זו המתנה הכי מדהימה שתוכלו לתת אי פעם למישהו אחר. נכון, זה לא תהליך פשוט אבל הוא שווה כל רגע. תחשבו על זה".

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק