האם חברת החשמל מנסה לעקוץ אזרח תמים מחיפה?

"נקלעתי למצב שאני לא יודע מה לעשות בגינו!
חברת חשמל שלחה אליי נציג שהגיע להחליף את מונה החשמל כי לדעתו היו "פירורים" בתוך המונה שאין לי שמץ של מושג בכלל אם זה אכן כך או לא, כי הוא לא הראה לי ופשוט קבע שנדרש להחליף מונה.

לאחר חודשיים אני מקבל מכתב שבגין חבלה במונה ובגלל שהמונה לטענתם לא רשם את הקריאות בצורה תקינה, אני נדרש לשלם לחברת חשמל 4,570 ש"ח שכוללים צריכה שלטענתם לא נרשמה, עלויות טיפול בחיבור המונה החדש, נזק למונה והוצאות משרדיות.

כמו כן מאיימים עליי שאם תוך 7 ימים לא אסדיר את החוב הם יפעלו כנגדי בכל אמצעי שידרש.
אני יושב מסתכל על המכתב הזה ובהלם.

בחיים לא עשיתי שום נזק למונה משום שזה לא הרכוש שלי ושילמתי מדי חודש באופן קבוע ללא שום בעיות או צבירת חובות לחברת החשמל מה שנדרשתי. צריכת החשמל שלי הגיונית ועומדת על 450-500 ש"ח לחודשיים. יש לציין שאני גר לבד.

מתוך הפייסבוק של ספרטק לסקין

כמו כן אני גר בדירה 5 שנים כאשר בשנתיים הראשונות לא היה לי בכלל מזגן. הבעלים התקין לי מזגן רק אחרי שנתיים ומזגן שני הותקן אצלי בדירה ממש לאחרונה. ככה שהצריכה שלי די הגיונית. גם בחודשי אביב, קיץ, סתיו וחורף הצריכה משתנה. אבל עדיין עומדת על הממוצע הזה.
ופתאום ביום אחד בהיר הם מחליטים להגיע אליי הביתה ולהמציא שהמונה תקול ואני חייב לשלם להם.
אוסיף ואומר שאין שום הוכחות לכך שהמונה היה תקול. החשמלאי שהגיע מטעם החברה דפק בעצמו על המונה כמה פעמים עם המברג מה שיכל לייצר פירורים בתוך המונה, ולגבי החור זה בכלל שקר. אפילו החשמלאי לא מצא שום חור כשהחליף את המונה ובמכתב סיכום לא הזכיר מילה על שמצא חור כלשהו.

אני מרגיש שחברת החשמל מנסה לעקוץ אותי משום מקום. וכל ההתנהלות שלהם מולי נראתה לי סופר מוזרה.
אני מבקש עזרה מכל אחד ואחת מכם. מי שיכול איכשהו לעזור לי בנושא הזה, בין אם הגנה משפטית או הנחייה איך לפעול או מה ניתן לעשות, או אם מישהו כאן נקלע למצב דומה. כל עזרה.
אני יושב מסתכל על המכתב ואני פשוט בהלם!

מתוך הפייסבוק של לסקין

אני אזרח שומר חוק. משלם את כל החיובים שלי בזמן. תמיד במעקב אחרי הכל ופתאום ביום בהיר מפילים עליי כזה תיק!
אנא עזרו לי.

הכסף הזה לא בא ברגל ודרישתם פשוט נשמעת לי מפוברקת שמצצו אותה מהאצבע.
פשוט גרימת עוול על כלום!"
קליק ליצירת קשר עם ספרטק לסקין

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות