אל תעצמו עיניים. את המחיר שאני משלמת היום אף אמא לא צריכה לשלם

"בוקר רע, שמי דורית אברהם, מרמת גן, והבוקר עולמי חרב עליי. בני הבכור רועי הלך לעולמו לאחר שנפגע מרכב בזמן שרכב על קורקינט חשמלי.
הפגיעה הייתה ביום שבת לפנות בוקר, חמישה ימים היטלטלנו בין חיים ומוות ביחידה לטיפול נמרץ כללי ואתמול נקבע מותו. בדקות אלו בזמן שאתם קוראים את הפוסט גופו נמצא בחדר ניתוח כדי לתרום את איבריו להצלת אחרים.

אני קוראת לכל מי ששומע אותי, שימו לקורקינטים החשמליים האלו סוף. אני כמה ימים באיכילוב ושומעת רק על עוד טרגדיות ואסונות כמו שקרה לנו ועל מה? על מה הלך לי הילד אני זועקת הבוקר? זה מרתיח לי את הדם שהכניסו את הכלי הארור הזה, כמו ברווזים במטווח כשהם חשופים לפגיעות על הכביש. אין חובה וגישה לקסדות, אפוד זוהר ואורות. המינימום של המינימום.

דורית אברהם. מתוך הפייסבוק של איכילוב – המרכז הרפואי ת"א

אל תעצמו עיניים כי את המחיר שאני משלמת היום אף אמא לא צריכה לשלם.
הבוקר אנחנו יוצאים אחרי שבוע מאיכילוב למסע לוויה, שבעה ואחר כך החיים בלי רועי.
לא יודעת איך אשרוד, לא יודעת, ולאן ילכו חיי. אני רק יודעת היום שאני זועקת זעקה של אמא ומתחננת: עצרו את הקורקינטים החשמליים!!"

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 900,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 110,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק