אנה לוקצקי: "כדור השלג שבניתי גדל ותחתיו אני קורסת. היום אני מפסיקה לחייך במאמץ"

"זה הפוסט הכי חשוף שכתבתי אי פעם וכנראה גם אכתוב, היציאה שלי מהארון ברמה הכי ישירה וכואבת.
פשוט אתחיל מהסוף – אחרי הרבה דמעות וכאב בשבועות הקרובים אמכור את הקולקציה האחרונה שלי ואסגור את הסטודיו האהוב", מתחילה אנה לוקצקי את הטור החשוף שלה.

בשנתיים האחרונות אני נלחמת יומיום באינטנסיביות אדירה להצלת מפעל חיי. בניסיון אחרון להציל את העסק, נעזרתי בחברת הבראה לעסקים שליוותה אותי, באמונה מלאה באפשרות להצליח למרות כל המכשולים, ואני החלטתי שאעשה הכל, אבל הכל בשביל להצליח. בשביל להיות מסוגלת להסתכל בעיניים לאנשים שהאמינו בי.

בשנים האלה לא היו לי כמעט זמנים כאמא, כבת זוג, כחברה – רק עבודה. עבדתי 20 שעות ביום, ממלאת כל תפקיד אפשרי בעסק, אבל גם זה לא עזר לצערי, ואחרי רכבות הרים שרק עולם האופנה יכול לייצר, מגיע הדבר המפחיד הזה. הדבר שבגללו המוני שכירים וחולמים לא מעזים לפתוח עסקים, והמוני עצמאיים משקשקים ומקווים שזה לא יקרה להם לעולם- סגירת העסק.
הכל קרה כמעט במקרה – עסק קטן מהגליל שהפך למדובר, מוכר, חברתי, ויראלי. המון אנשים האמינו ברעיון, במותג, בי. הפריצה הכלכלית המיוחלת, חשבנו כולנו, ממש כאן מעבר לפינה. הרי כל כך הרבה נשים חיזקו, האמינו, באו, קנו, ובכל זאת הנס לא קרה והמורכבות של עסק ישראלי בעולם האופנה רק גדלה. כדור השלג שבניתי בכוחות עצמי גדל ותחתיו אני קורסת, אחרי שנלחמתי ונאבקתי… עד שאזלו כוחותיי.

אני מבקשת סליחה מכל מי שהשקיע ושם מכספו האישי בעסק, ומתקשה להסתכל במראה בגלל חובותיי לאחרים. מבקשת סליחה מכל מי שהצטרפה והייתה חלק מהעשייה המשמעותית הזאת שהייתה ונותרה חשובה לי כל כך, בעומק נשמתי. מכל הנשים שהאמינו בי, בערכים של AnnA, שקיימו וחיו את המותג.
החיים הפוטוגניים ברשת כל כך שונים מהחיים המורכבים של המציאות. ההישגים שהצטלמו נפלא הסתירו לא אחת הישרדות יומיומית קשה ובלתי זוהרת בעליל – פערים גדולים מדי בין חיי הרשת לבין החיים האמיתיים.
סבתא שלי הייתה אומרת, ש"עד שאתה לא מת אתה חייב להיראות טוב, לחייך, להיות נחמד וללבוש בגדים יפים".

קרדיט תמונה פייסבוק אנה לוקצקי

כמה חיוכים לבשתי על עצמי כשמאחוריהם היו התקפי חרדה, דיכאון ושברון לב גדול. איך בכלל אפשר לספר שלמרות כל הבגדים היפים, הפוסטים והתמונות, לפעמים החרדה הופכת מציאות כשלא נשאר כסף אפילו לאוכל הביתה.
לפני כמה ימים, באירוניה של החיים, העברתי הרצאה בירושלים על הנושא שהוא לא פחות משליחות בעיניי – דימוי גוף ואופנה. בסוף ההרצאה ניגשה אלי מישהי ושאלה על חיי הזוהר שאני מנהלת. אני! מנהלת! חיי זוהר. חייכתי, ניסיתי להסביר לה שזה לא כמו שזה נראה. ותוך כדי נקרעתי מהפער. הותשתי.

היום אני מפסיקה לחייך במאמץ. פשוט עוצרת. נושמת, מבקשת סליחה, ומפסיקה לנהל חיים כפולים. זה פוגע לי בגוף ובנפש, בחיי המשפחה ובקשר שלי עם העולם. מגיע גם לכן וגם לי שהאמת תאמר ככה כמו שהיא….מפחידה ועצובה ככל שתהיה.

מתוך הפייסבוק של אנה לוקצקי

מציפים אותי פחדים ושאלות כמו – מה אעשה? ממה נתקיים? איך תעבור המשפחה האהובה שלי את התקופה הקשה הזאת? מאיפה מתחילים עכשיו?
אני לוקחת נשימה וחושבת על שתי הילדות שלי, שמגיעה להן דוגמה מאמא בה הן כל כך מתגאות. כן, גם עכשיו. אני רוצה להראות להן שגם כשקשה כל כך, מממשיכים, גם כשזה מרגיש בלתי אפשרי.
אין לי מושג לאן אני הולכת מכאן, אבל אני מתפללת שאוכל להמשיך לקיים ולהפיץ את האמונה המלאה מנימי ליבי – שהיופי האמיתי נמצא במגוון האנושי ושכל אחת מאיתנו היא הייצוג של אידיאל היופי.

תמיד ביקשתי מכן לכבד את גופכן, לקבל את עצמכן כמו שאתן. היום- אני מבקשת מעצמי לקבל אותי, עכשיו, כמו שאני, ברגעים הכי נמוכים, הכי קשים, מורכבים, לא פוטוגניים, והכי אמיתיים של החיים!

קרדיט תמונה אנה לוקצקי
קרדיט תמונה אנה לוקצקי

מוזמנות באהבה לסייל פרידה בסטודיו- רח' טבנקין 55א' ת"א
ובאתר (קליק כאן)

הסטודיו יהיה פתוח למשך חודש או עד גמר המלאי. במהלך השבוע בתיאום מראש לוואצאפ 0544885969
ובימי שישי ללא תיאום בין 09:00-13:00.
בסטודיו יוצגו למכירה גם דוגמאות ייחודיות מכל שנות העיצוב שלי- סמפלים, גם קולקציה חדשה וגם עודפים מעונות קודמות, והכל במחירי חיסול.

האתר ימשיך לעבוד למשך שבוע מהיום, ובו הקולקציה המעודכנת האחרונה לרשותכן במחירי חיסול- ללא החזרות. החלפות יהיה אפשר לבצע בסטודיו בלבד.
מוזמנות לחיבוק פרידה.
אוהבת אתכן תמיד,
שלכן
‏אנה לוקצקי‏.
קליק לפייסבוק ליצירת קשר

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות