יפה יששכר: מאמינה שהנשיא פוטין יחזיר את נעמה הביתה

"שלום לכולכם, זו יפה יששכר, אמא של נעמה.
לפני כיומיים נחתתי בארץ, ואני מבקשת ראשית להודות לכם בשמי, ובשמה של נעמה, שעדיין לא באמת יודעת על התמיכה העצומה שלכם, פעילי המאבק, ושל הציבור הישראלי כולו.

אנו נמצאים בשבוע קריטי, שברירי ורגיש לגורלה של נעמה.
במשך חודשים ארוכים, הצלחתם להביא את המודעות הציבורית לסיפורה של נעמה לשיא, והעליתם את הדרישה לשחרורה לגבהים חסרי תקדים. האווירה הצבורית שייצרתם במו ידיכם, הביאה גם את ממשלת ישראל לפעול לשחרורה של נעמה, וראש הממשלה התחייב בפומבי לעשות זאת.

בעוד ימים אחדים יבקר הנשיא פוטין בישראל, ואני תפילה שהוא ייענה לבקשתי ולבקשת הציבור הישראלי כולו, וישיב את נעמה הביתה.

קרדיט צילום מתוך דף הפייסבוק

אני מבקשת שתבינו את המצב הרגיש בו אנו נמצאים. אנו חווים רכבת הרים של שמועות, שמשנות גוון בכל כמה שעות. זו גם רכבת הרים נפשית, לבני-משפחתי ולי.
בגלל רגישות המצב, ובגלל ההערכה והכבוד שאני רוכשת לעוסקים במלאכת המו"מ להשבתה של נעמה, ולאחר ששקלתי בכובד ראש את הדברים – הודעתי לפני דקות אחדות לראשי מטה המאבק, לבטל לעת עתה את כל פעולות המחאה שהם תכננו לימים הבאים.

עשיתם עבודה נפלאה עד כה. זה הזמן לתת למשא ומתן בין המדינות להבשיל.
אני אופטימית, תהיו גם אתם.
נעמה ואני, יחד עם כל בני המשפחה, מודים לכם ממעמקי הלב.
יפה יששכר"

אודות כתבת מערכת

אתר הנשים והאמהות הגדול בישראל עם 1,000,000 גולשות בכל חודש ומועדון חברות עם מעל ל 120,000 נשים. באתר ניתן למצוא לצד כתבות וראיונות גם קשת של כותבות כשלכל אחת הצבע, הייחוד, הכישרון והסגנון שלה. חלומות. הגשמה. פחדים. בישול. ילד ראשון שני או רביעי. זוגיות ושאר הנושאים שכל אישה אוהבת לקרוא

השאירי תגובה

כתובת האימייל לא תפורסם.

אהבת? בואי לעשות לנו לייק גם בפייסבוק