"חשוב לי להיות יצירתית, לעשות דברים אחרים וחדשניים"

כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים. יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה. והשבוע במדור: יעל דר, אישה של אתגרים, מטרות ועשייה.

אני – יעל דר
המותג שלי – יעל דר עיצוב אישי
תחום העיסוק – עיצוב גרפי

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק

כשילדתי את ינאי לפני 7.5 שנים מיציתי את חופשת הלידה די מהר, אבל מצד שני גם לא רציתי לעזוב אותו בגיל כל כך צעיר ולחזור לעבוד. למזלי, הבוס שלי הבין אותי וחזרתי לעבוד מהבית בתפקידי כמעצבת ראשית בחברת הפקות, בה עבדתי במשך כ-7 שנים. בתקופה הזו הבנתי שאני די טובה בעבודה מהבית, ומצליחה לשלב בין אימהות לקריירה. שנתיים לאחר מכן הצלחתי לאזור את האומץ. התפטרתי מהעבודה ופתחתי את הסטודיו.

קצת עליי

אשתו של בנעד, אמא של ינאי ואדם. מדברת בצורות וחולמת צבעים. מציירת ומתעסקת באמנות מאז ומתמיד. בעלת תואר ראשון בעיצוב תעשייתי של בצלאל. במשך השנים עבדתי כמעצבת תערוכות, מעצבת נקודות מכירה ומעצבת בחברות הפקה לאירועים וקד"מ.

המומחיות שלי

עיצוב גרפי ובניית שפה גרפית לחברות. החברה מתמחה בעיצוב לאירועים עסקיים, נופשים וכנסים וכן מתן שירותי סטודיו למנהלי שיווק ומשאבי אנוש בחברות.

אני אישה של אתגרים

חשוב לי להיות יצירתית, לעשות דברים אחרים וחדשניים.

מי ההשראה שלך?

פרידה קאלו על היצירתיות, מארי קירי על החוכמה ונועה קירל על הסטייל.

מסתכלת קדימה

בעוד 5 שנים מקווה להמשיך לעבוד עם הלקוחות שלי שהפכו להיות גם חברים, ומעבר לזה ולהרחיב את מעגל הלקוחות ואת היקפי העבודה של החברה.

האני מאמינה שלי

עיצוב אישי בשבילי זה להגיב מהר, בצורה מקצועית ואישית לכל לקוח.

רגע אחד של גאווה

בכל פעם כשאני רואה את העבודות שלי מתפרסמות או מודפסות, זה עבורי סיפור הצלחה. כל תהליך של עיצוב בנוי מהשראה ודרך שאני עוברת עם הלקוחות שלי.

קליק לפייסבוק של יעל

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות