ההצלחה של המתאמנים שלי זה האושר האמיתי

כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים. יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה. והשבוע במדור: מור מרגלית פורת, אישה של אתגרים, מטרות ועשייה.

אני – מור מרגלית פורת
המותג שלי – Morfit
תחום העיסוק – מאמנת כושר

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
לאחר לידה לא קלה שהשאירה אותי חלשה ומחלימה משבר באגן, החלטתי שאין סיכוי שאני אעבור ניתוח והתחלתי לחזק את גופי באימוני פילאטיס בבית, ולאחר מכן פילאטיס מכשירים. כל עולמי השתנה, ההחלמה הואצה, וחזרתי ללכת ולתפקד כרגיל. ביום שבו קמתי בבוקר והלכתי רגיל קיבלתי החלטה שאני חייבת לסייע לאנשים כמוני ובכלל לכל מי שרוצה איכות חיים. אז החל מסע הלימודים שלי. התחלתי ללמוד את מקצוע האימון ולהעביר אימונים במושב בצפון שבו גרתי, במועדון דיירים קטנטן. מהר מאוד צמחתי וחלשתי על ארבעה מושבים עם מעל 100 מתאמנים.
אז פתחתי את הסטודיו הראשון שלי. קטן, מתחת לבית, עם שבעה מתאמנים. אחרי שנה כבר עברתי לסטודיו גדול משמעותית ועבדתי סביב השעון בהנאה גדולה. בתחום העבודה הכל פרח אבל באותו זמן עברתי גירושים קשים וחזרתי הביתה לחיפה ליד משפחתי.

קצת עליי
בת 37, בעלת תואר ראשון בתקשורת ואמא לליעד המהמם, בן 8. נשואה בשנית לבן זוגי המדהים רונן. מאמנת כשמונה שנים, שמחה וגאה בדרך שלי. אחרי שנים של הדרכות והכשרות מדריכים והופעות בכנסים הגדולים בארץ, התחלתי לנהל בשנה האחרונה את המכללה של ניסים זוארץ סקול. אני מרצה ומכשירה מאמנים בתחום הפיטנס והפילאטיס. אני מחוברת מאוד למשפחה שלי, הם עמוד התווך שלי וחבריי הטובים ביותר. לפני הכל אני אמא לליעדי. קצת שתלטנית, קצת היפוכונדרית ופריקית של ניקיון.

המומחיות שלי
העסק שלי הוא סטודיו בוטיק. בית חם למתאמנים ולמדריכי כושר בפוטנציה. הסטודיו מאובזר ברמה הגבוהה ביותר. אני ושותפתי ענת ונגר ממש חיות בבית הזה שהקמנו, יוצרות בו תנועה, מעבירות אימונים פונקציונליים, אימוני כוח TRX, אימוני גלישה על סרפסט, אימוני CORE, פילאטיס, יוגה ופילאטיס מכשירים, כמו גם חוגי ילדים, היפ הופ, אימוני נינג'ה ועוד. סניף הצפון של מכללת ניסים זוארץ מתקיים אצלי בסטודיו.

אני אישה של אתגרים
אני טיפוס שלעולם לא מוותר. החזרה לחיפה מהצפון הרחוק לא הייתה קלה עבורי, אחרי ששם כולם הכירו אותי והעסק היה מצליח ומשגשג התחלתי בעצם הכל מחדש, לאחר גירושים מאתגרים בגיל 36 עם ילד קטן. ידעתי כמה אני טובה בתחום ולאט לאט בעבודה מדודה, עם הרבה אמונה ועם כוחות פנימיים, קיבצתי קהילה של מתאמנים והקמתי כאן בית, ועכשיו בדרך לסניף נוסף בטירת הכרמל.

ההשראה שלי
ללא ספק, אמא שלי היקרה. למדתי ממנה מהו כוח אמיתי ואיך ללכת אחרי הלב. בתחום המקצועי, ניסים זוארץ חברי הטוב והמנטור שלי שממש גידל אותי. אני גאה להרצות בבית הספר שלו ולנהל את המכללה בצפון.

מסתכלת קדימה
בעוד חמש שנים אני מקווה להרחיב את העסק, לפתוח עוד סניפים ולהתעמק גם בתחום המדיה. מתכננת להמשיך להעביר אימונים בעצמי ולהכשיר יותר מאמנים. לא אוותר על הקסם הזה של ללוות מתאמן מההתחלה, ועד לנקודה שבה הוא מגיע למיצוי העצמי שלו. אני נהנית מכל רגע בסטודיו ומהאנרגיה שיוצרת קבוצה של מתאמנים.

רגע אחד של גאווה
יש המון הרבה סיפורים על מתאמנים שהצלחתי לגעת בהם באמצעות האימונים, אנשים שמגיעים אליי כדי לשנות אורח חיים, אחרי שנרשמו לחדרי כושר והוציאו אלפי שקלים, מיואשים עם כאבי גב וברכיים, ולאחר כחודשיים מתחילים לרדת משמעותית במשקל ולעצב את הגוף. בכל פעם שמתאמן כזה מודה לי ושואל אותי את השאלה- איך זה יתכן שהתאמנתי בכל כך הרבה מקומות ואף פעם לא הגעתי לכאלו תוצאות? זה הקסם האמיתי! הסיפור של כל אחד מהם מהווה חלק מההצלחות הגדולות שלי בחיים

קליק לעמוד הפייסבוק של מור

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות