ימי קורונה: פעילויות וירטואליות במוזיאון נחום גוטמן

מגוון תכנים ופעילויות וירטואליות הכוללים תכנית מיוחדים, הצעות לפעילות בבית עם הילדים, סדנאות בעזרת חומרים ביתיים, סיורים וירטואלים ועוד

הפעילות תתקיים החל מה-17 במארס

"אלה היו ימים נהדרים. כל היום לא היה צורך לעשות שום דבר, בכיסים צלצלו אצלנו המפתחות של כל הבתים בתל- אביב. כל הבתים עמדו סגורים על תריסיהם, ואנחנו הסתובבנו בין הרחובות.

תל אביב בעת הגירוש. איור נחום גוטמן

כל בית שידענו שיש בו ספרים טובים, היינו נכנסים לתוכו, לוקחים את הספרים שרצינו, ועורמים ערימות-ערימות של ספרים באמצע רחוב הרצל, מול הגימנסיה הרצליה, ושוכבים במעגל וקוראים ספרים". נחום גוטמן על ימי הסגר בתל אביב ב-1917, מתוך "בין חולות וכחול שמים".

איור נחום גוטמן

בהשראת הרוח האופטימית והחיונית של נחום גוטמן, מוזיאון נחום גוטמן לאמנות שמח להשיק  מגוון תכנים ופעילויות וירטואליות, שיסייעו לילדים ולכל המשפחה  להעביר בנעימים את ימי הקורונה. בימים ובשבועות הקרובים יעלו לאתר האינטרנט ולרשתות החברתיות של המוזיאון תכנים מיוחדים והצעות לפעילויות בבית עם הילדים, ביניהם: סיורים וירטואליים במוזיאון, סדנאות יצירה בעזרת חומרים ביתיים, משחקים ועוד.  

חזית המוזיאון. קרדיט צילום רן ארדה

בנוסף, חנות המוזיאון ממשיכה לפעול כרגיל ומציעה שפע מוצרי פנאי ויצירה, ספרים, משחקים וערכות מיוחדות לפעילות מהנה בבית עם הילדים וניתן לרכוש ממוצרי החנות, באמצעות האתר המקוון.

קליק לפרטים נוספים בעמוד הפייסבוק של המוזיאון, ובאינסטגרם

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות