להיות יצירתית בכל פעם מחדש, זו הברכה הגדולה של העיסוק שלי

כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים. יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה. והשבוע במדור: יעל הרצוג, אישה של אתגרים, מטרות ועשייה.

אני – יעל הרצוג
המותג שלי – יעל הרצוג מאיירת לייפסטייל לעסקים ומותגים
תחום העיסוק – מאיירת

קרדיט צילום הפנינה צילומי תדמית

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
אני עצמאית עוד מהתקופה שהייתי סטודנטית לאופנה בשנקר (20 שנה!). עבדתי כמעצבת תלבושות פרילנסרית בכל תחומי אומנויות הבמה בכל הארץ. עד כמה שמדובר במקצוע מדהים ומספק, ידעתי שזה לא יתאים לי לצד חיי משפחה ולכן כשהייתי בהריון הראשון הבנתי שאני צריכה לעשות שינוי. האיור היה קיים בחיים שלי מגיל מאוד צעיר וליווה אותי לאורך חיי המקצועיים כמעצבת. היה הכי הגיוני עכשיו כשציפיתי לילדה ראשונה להתמקד באיור, מקצוע שאוכל לשלב עם גידול ילדים. אני מאמינה שכשאתה עושה את הדבר הנכון (בכל תחום בכלל), הכול מסתדר לטובתך וככה זה היה עם המעבר להיות מאיירת מקצועית. העבודות הראשונות שלי הגיעו מהר והצלחתי לעשות וי על היעדים שהצבתי תוך זמן קצר!

קצת עליי
בת 41, אמא לנועה בת 7 וגאיה בת 5 ובת הזוג של אלון. ביליתי ילדות מאושרת בין רעננה לבין הים (על אוניות משא שאבא פיקד עליהן, בהפלגות עם כל המשפחה). חובבת ים שייט וגלישה ותומכת נלהבת של איכות הסביבה. חובבת קולנוע, מדע בדיוני ופנטזיה במיוחד (גיקית אמיתית) וכמובן מאוד מאוד אוהבת לצייר.

המומחיות שלי
אני יוצרת אימג'ים מאויירים לעסקים שרוצים וצריכים להתבלט בתוך ים המידע הזה שאנחנו מוצפים בו כל הזמן. המומחיות שלי היא לקחת את תמצית הרעיון של הפרסום או של העסק עצמו ולהפוך אותו לויז'ואל. אני עובדת ישירות מול בעלי העסקים או מול חברות פרסום או חברות דיגיטל שמייצגות את המותג עצמו.

אישה של אתגרים
להיות יצירתית כל פעם מחדש, שזו גם הברכה הגדולה של העיסוק שלי (תמיד מעניין אצלי) אבל בהחלט מאתגר ביותר.

מי ההשראה שלך ?
יש המון אבל אני אתמקד בשתיים במיוחד, גם חברות טובות, גם עצמאיות. עינבר שחק, מעצבת תכשיטים אלופה ודקלה מידן, הבעלים של DIXIT מדבקות טקסטיל. שתיהן סוג של שופל אנושי, לדעתי יש להן כוחות-על ואין שום דבר שעומד בדרכן. כשאני אהיה גדולה, אני רוצה להיות קצת כמוהן.

מסתכלת קדימה
אני לגמרי רואה איך העסק שלי עובד יותר ויותר עם עסקים בעולם. התכנית היא להתנהל דרך סוכנות מאיירים בחו"ל ולשלב פרוייקטים משם ומכאן. אני גם עובדת על סדרת הרצאות בנושא ויז'ואל בעולם הדיגיטלי בתקווה שאכן עוד 5 שנים אוכל להרצות על הנושא בארץ ובחו"ל.

האני המאמינה שלי
לעבוד בלי אגו. אני מאמינה אדוקה בזה שכשלקוחות פונים אליי הם בתוך תוכם יודעים מה הם רוצים, אני רק משמשת להם צינור להגדרת הרעיון והביצוע כמובן.

רגע אחד של גאווה
כל שנה סופר פארם מפיקים את האירוע השנתי שלהם לאימהות צעירות ולנשים בהריון. כמעט תמיד הנראות של האירוע מלווה באימג'ים מתוקים של תינוקות ואימהות. שנה אחת הם החליטו לנסות משהו אחר ובחרו בי לאייר את כל האימג'ים לאירוע. אולם התצוגה, המיתוג שלו, האתר וכל הקמפיינים לפרסום האירוע היו מאויירים בסגנון שיקי צרפתי שיצרתי עבורם. האירוע היה הצלחה מסחררת ובעיקר קיבל פידבקים מעולים על היותו יוצא דופן (ברמה ויזואלית) בעולם אירועי הבייבי בארץ.

קליק לאתר של יעל
האינסטגרם של יעל

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות