הצלחה בשבילי זה winwin לכל הצדדים

כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים. יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה. והשבוע במדור: מיכל גן, אישה של אתגרים, מטרות ועשייה.

אני: מיכל גן
המותג שלי: BEAMIE
תחום העיסוק: פלטפורמה ייחודית המספקת לאדריכלים ומעצבי פנים כלים בחינם לניהול וקידום פרויקטים

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
לפני כ- 4 שנים, כשהייתי יועצת עסקית לעסקים קטנים ובינוניים, ליוויתי את אחד העסקים בתחום האדריכלות והעיצוב ועלה לי רעיון להקים את המיזם BEAMIE, מתוך התובנה שעסקים מאוד חזקים בצד המקצועי שהם בוחרים לעשות אך בכל הקשור לניהול העסק, לכספים ולשוטף, הם ממש לא שם (רובם לפחות). באותו זמן החלטתי לפתח כלי לניהול הפרויקטים דווקא לתחום של אדריכלות ועיצוב פנים, כי במקרה שלהם זה יותר קיצוני, הם מרגישים כאומנים ושם הפער לכל הקשור לניהול העסק, גדול יותר.

קצת עליי
אמא לשתי בנות ובן, נשואה לעדי וגרה בתל אביב. בעלת תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה ותואר שני במנהל עסקים התמחות שיווק.
אוהבת לרוץ ועושה זאת לפחות 3 פעמים בשבוע בפארק הירקון או בטיילת. רצתי גם שני מרתונים שלמים, וינה ותל אביב.
עבדתי כ- 14 שנים בחברת תוכנה גדולה כסמנכ"לית. הקמתי וניהלתי חטיבה בחברה של 120 איש.
ההרגשה הייתה "כלוב של זהב". עבדתי תמיד עם מנהלים מצויינים, בחברה שנתנה לי לצמוח ולפרוח וזה היה לגמרי אזור הנוחות. עד שהחלטתי שמספיק ואני רוצה לצאת לעצמאות.
אני יזמית בנשמתי ומאז יציאתי לעצמאות התחלתי לטפח את הצד הזה. עד להקמה של BEAMIE, שם הגיתי את הרעיון ופיתחתי אותו עד כדי מוצר עובד. הרבה בתמיכה וסיוע מצד עדי בעלי, כי מאחורי אשה מצליחה יש גבר תומך, ובזכות שני העובדים שהצטרפו אליי לדרך המדהימה הזו, תומר צ'צ'יק וזיו ברוך.

המומחיות שלי
אנחנו מציעים לקהילת האדריכלים ומעצבי הפנים בישראל, כלים תומכי עסק. הכלים ניתנים להם בחינם.
בין הכלים: כלי לניהול העסק שלהם. כלי לניהול הכספים (וגם חשבוניות ירוקות), ניהול המשימות, רכישות הלקוחות ובכלל זה הצעות המחיר והזמנות הלקוחות. מעבר לכלי שעושה להם סדר בעסק, הוא גם נותן להם שליטה ובקרה. התראות על חריגות, לא לפספס חיובים, גביה מלקוחות וספקים. כלי נוסף הוא כלי פשוט לבניית אתר, יש להם שם גם מועדוני הטבות וקישור לארגוני המעצבים.
כמות האדריכלים והמעצבים המשתמשים ב- BEAMIE עומדת על 1500 איש.
אנחנו עושים כל שבוע בין 2 ל- 3 סדנאות, בהם אנחנו מלמדים את הקהילה איך לעבוד עם הכלים השונים.

אישה של אתגרים
אני מתכננת להגיע ל- 10,000 אדריכלים ומעצבים שיעבדו באופן שוטף עם הכלים של BEAMIE ולשכפל את מה שעשינו כאן בהצלחה רבה, גם בחו"ל. המטרה היא להתחיל באירופה.

ההשראה שלי
יש שתי דמויות שמהוות השראה עבורי, הראשונה היא השופטת רות ביידר גינסבורג, שהייתה מפורצות הדרך בפסקי הדין שלה בנושא אפליית נשים וגם מעוררת השראה מבחינת פריצת הדרך בקידום המקצועי שלה. השנייה היא רוזה פארקס, אישה שחוללה שינוי מהותי בנושא הגזענות וידעה לעמוד על העקרונות שלה ובעקבות זאת לחולל שינוי.

מסתכלת קדימה
בעוד 5 שנים אנחנו ממוצבים אצל רוב האדריכלים ומעצבי הפנים בישראל, ופעילים באותו אופן גם בעוד כמה מדינות אירופאיות.

האני מאמינה שלי
הרבה נחישות והתמדה במה שאני עושה, ריצה למרחקים ארוכים. תמיד לראות איפה אני מצליחה לייצר WIN לכל הצדדים.

רגע אחד של גאווה
אין סיפור הצלחה אחד אלא הרבה סיפורי הצלחה קטנים. אנחנו מקבלים הרבה מאוד פידבקים מאדריכלים ומעצבים פנים שעזרנו להם וזה נותן לנו סיפוק אדיר ובמיוחד שהם ממליצים לחברים שלהם להצטרף לדבר הטוב הזה. הצלחה נוספת זה העובדים שאיתי שהם חלק בלתי נפרד מהמיזם, ובעצם זו ההצלחה הגדולה.

האתר שלי
הפייסבוק שלי

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות