לשמוע מהורים שהשוקולד שלי שימח אותם – זו הגאווה הכי גדולה

כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים. יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה. והשבוע במדור: ליאת דינמן ליבנה, אישה של אתגרים, מטרות ועשייה.

אני – ליאת דינמן ליבנה
המותג שלי – Lalabite
תחום העיסוק – שוקולד מעולה המתאים ל-8 אלרגיות מזון

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
אני אמא לילדה עם אלרגיה מסכנת חיים לחלב. קצת לפני יום הולדת 4 שלה, התחלתי לתכנן את המסיבה שלה ונוכחתי שאין בנמצא שוקולד שהוא גם 100% בטוח עבורה וגם 100% מעולה. ולא רק עבורה, אלא גם לאלרגיות מזון אחרות (אגוזים, בוטנים, גלוטן וכו') והחלטתי שאני הופכת את הצורך הפרטי שלי לפתרון לנחלת הכלל והופכת עולם עד שאמצא את מבוקשי.

קצת עליי
אני בת 42, אמא ל- 3 בנות אהובות, חיה במושב קורנית שבגליל. בחיי המקצועיים עסקתי בניהול שיווק בעיקר בחברות מזון (אסם), שהוא תחום עניין מרכזי עבורי שאני מרבה לקרוא ולהעמיק בו מזוויות רבות. אוהבת מאוד לעסוק בספורט, כדורעף וריצות ארוכות

המומחיות שלי
השוקולד של lalabite הוא היחיד בישראל שמתאים ל-8 אלרגיות מזון וגם טבעוני. הוא מיוצר במפעל נקי מאלרגנים בפינלנד ועובר בדיקות קפדניות, מעולה בטעם וברמת איכות גבוהה מאוד (אורגני, ממקור סחר הוגן). ניתן לרכוש אונליין באתר, בקבוצות וואטסאפ וגם בחנויות

אני אישה של אתגרים
כרגע האתגר הוא להגיע לעוד ועוד אנשים שינסו את השוקולד, ויספרו הלאה.

ההשראה שלי
מפרגנת ומעריכה בכל ליבי את שירלי קורן, FitMamma, דיאטנית ומאמנת כושר עם תוכניות אונליין לנשים עסוקות בכל העולם, שכל כולה נתינה, חיוביות והתחדשות מתמדת, וגם בזכות העובדה שבזכותה השלתי מעל 10 ק"ג לפני שנתיים.

מסתכלת קדימה
אביא למימוש רעיונות חדשים לפיתוח וייצור מוצרים מעולים שמתאימים לאוכלוסיה זו. המטרה היא גם לייצא לשאר העולם

האני מאמינה שלי
שותפות ופתיחות עם האנשים הסובבים אותך גם במישור האישי וגם העסקי עושים את כל ההבדל ומסייעים לצלוח כל קושי.

רגע אחד של גאווה
אני מקבלת מדי יום הודעות שמרגשות אותי עד דמעות מהורים, סבים ואנשים שאוכלים שוקולד לפעמים לראשונה בחייהם ומספרים לי שהשוקולד שלי כל כך משמח אותם.

האתר של ליאת
הפייסבוק של ליאת

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות