כשמרגישים את התשוקה שלי וממליצים עליי אני מאושרת

כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים. יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה. והשבוע במדור: חן טיסון, אישה של אתגרים, מטרות ועשייה.

אני – חן טיסון
המותג שלי – מתחברים לקסם- להקשיב, להבין, לתקשר עם התינוק שלך
תחום העיסוק – הדרכת הורות ותינוקות

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
מאז השחרור מצה"ל (בשנת 2000) אני בעולם של הורים ותינוקות. התחלתי את דרכי בשילב כמוכרת במח' הצעצועים והתקדמתי בסולם הדרגות בתוך החברה. בתפקידיי האחרונים הייתי אחראית משמרת וניהלתי סניף, ואז נולדה יובל. יובל גילתה לי את אומנות האימהות וביום שהרגשתי שכיף לי וקל לי להיות אמא שלה, ידעתי שאני חייבת לשתף עוד ועוד אימהות איך עושים את זה?!
בחרתי להקשיב לה לפי השיטה של שפת התינוקות דנסטן, החודשים עברו והטמעתי את השיטה בחיי. עברתי את ההסמכה בצורה מסודרת ועם הסמכתי כמדריכה של השיטה בארץ, הקמתי את העסק ויצאתי לדרך.

קצת עליי
אני נשואה לאריאל ואמא של יובל וגל (בנות 13 ו- 10), שנמצאות בעיצומו של גיל ההתבגרות.
אני אוהבת תינוקות ברמה מאוד עמוקה שלא ניתנת להסבר במילים, רק באמצעות הלב, ואני תמיד אומרת בסדנאות שלי ש "עדיף תינוק בוכה ממתבגרת נוהמת".
בהמשך לסיפור הקמת העסק שלי, מאז אותו יום ועד היום, אני מדריכה מוסמכת של שיטת שפת התינוקות בארץ ובמקביל ללימודי ה- BA שלי בפסיכולוגיה וחינוך שילבתי גם לימודי יעוץ שינה וליווי התפתחותי.

המומחיות שלי
בהכשרתי אני מדריכת שפת התינוקות דנסטן, יועצת שינה ומדריכת התפתחות תינוקות.
הקמתי את "הבית של חן"- בית לאימהות בחופשת לידה, אליו מגיעות אימהות לסדנאות, הדרכות, ייעוצי שינה וקורסים שאני מעבירה.
סדנת הדגל שלי היא "המפגשים הקסומים" שבהם מקבלות האימהות, את הידע שהן הכי צריכות לחודש הראשון- שפת התינוקות, הרגלי שינה טובים לקטנטנים, וטכניקות להרגעת התינוק.
בנוסף למפגשים הפרונטליים יש לי מערך שלם של סדנאות אינטרנטיות שהקמתי לפני כ- 5 שנים מה שנותן פתרון לאימהות שרחוקות ממני, ואימהות שלא רוצות לצאת עם תינוק קטנטן בשבועות הראשונים.

אני אישה של אתגרים
האתגר הגדול הוא במיוחד בחורף, שבו אימהות מעדיפות לא לצאת מהבית עם תינוק קטנטן.

ההשראה שלי
ההשראה שלי זו חברתי שהיא גם שותפתי למסע בשנים האחרונות, רותם ברזני. חברנו לעבודה משותפת וצמודה לפני 5 שנים. היא מלאת רעיונות ותשוקה למקצוע, ונותנת לי כוחות והשראה שלא ידעתי שקיימים בי. אנחנו משלימות זו את זו ועובדות ביחד בהנאה רבה.
הפרויקט המשותף הגדול שלנו הוא במלונית בייבי ליס באיכילוב, שם אנחנו מעבירות הרצאות להורים שרק ילדו. מקבלות אותם להדרכה ברגעים הראשונים שלהם לאחר הלידה.

מסתכלת קדימה
בעוד 5 שנים יש לי מקום משלי, גרסה מתקדמת של "הבית של חן"- ואימהות מכל האזור ממשיכות להגיע אליי גם עם הילד השני שלי, השלישי והלאה.

האני מאמינה שלי
אני מאמינה שכל אמא יודעת מה הכי טוב עבור התינוק שלה, אבל לפעמים, ומאז עידן הפייסבוק ומאמא גוגל, אנחנו נוטות להתרחק מהאינטואיציה האימהית שלנו.
אני מאמינה שכשיש לאמא את הידע, את המודעות ואת היכולת לסנן רעשי רקע, היא תוכל להתחבר לאינטואיציה שלה, ולדעת את כל התשובות שהיא מחפשת.
בסדנאות שלי המטרה הראשונה היא לחבר את האימהות לאינטואיציה שלהן, באמצעות ידע חשוב שהן צריכות. ברגע שהן עוצרות להקשיב לתינוק שלהן ומתנתקות מכל ה"צריך" שנשמעים מסביב, האימהות הופכת להיות רגועה, שלווה ובטוחה.

רגע אחד של גאווה
אני מצרפת ציטוט מייצג של הודעות שאני מקבלת מאימהות, וזו ההוכחה שהסיפור הזה עובד-
"פשוט גאונות! זה שינה את הכל! וידעתי בדיוק מה רומי רוצה בכל רגע. תחושת התסכול פשוט נעלמה והתמיכה היומיומית והזמינות פשוט הפתיעו אותי בכל פעם מחדש…"
דוגמה נוספת: "הסרבן מוצצים שלי הלך לישון עם מוצץ בפה. ואוווו "
וההצלחה הכי גדולה מבחינתי היא כשההורים ממליצים לחברים שלהם ורוכשים ממני שובר מתנה לסדנאות כמתנת לידה.

לפייסבוק של חן
לאתר של חן

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות