אדריכלות נועדה לשרת אנשים ולכן אני רואה בלקוחותיי שותפים

כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים. יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה. והשבוע במדור: הילה הנדיפר, אישה של אתגרים, מטרות ועשייה.

אני – הילה הנדיפר
המותג שלי – הילה הנדיפר- אדריכלות ועיצוב פנים
תחום עיסוק – אדריכלית

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
לפני אותו יום ״גורלי״, קדמה תקופה בה הרגשתי רצון עז להתפתח באופן אישי ולתת דרור ליצירתיות שבי מבלי להיות מנוהלת בידי אחרים. היו הרבה קולות רקע למה לא להקים את העסק, כמו: ״את אמא לילדים קטנים״… ״את צריכה ביטחון כלכלי״…. וכדומה.
ביום בו השלמתי עם ההחלטה לפתוח את העסק, הייתה זו מבחינתי נקודת שיא בחיי! צעד נוסף לעבר העצמה אישית ונשית.
כחודשים אחרי ההחלטה, גיליתי שאני בהריון רביעי, הריון לא מתוכנן. הגילוי הזה יצר תחושה של פחד ובלבול, אך תמיכתם של בעלי והמשפחה הקרובה, ואף הלידה עצמה, נטעו בי את הכוח והמסקנה כי אני חזקה ומסוגלת לצאת לעצמאות עסקית.

קצת עליי
בת 40, תושבת העיר אשקלון, נשואה למני, קצין חיל אוויר שהשתחרר לפני כשנה אחרי 23 שנות שירות, אמא לנויה (10) ארז (8) אסף (4) ואיתן (1.5).
אדריכלית, בוגרת המחלקה לארכיטקטורה בבצלאל, האקדמיה לאומנות ועיצוב בירושלים.

המומחיות שלי
משרדי הינו משרד בוטיק אך יחד עם זאת דינמי ורב תחומי, עוסק במגוון פרויקטים וייעודים שונים: בתים פרטים ייחודים, בנייה רוויה, מבני מסחר וציבור, עיצוב פנים.
בבסיס העשייה שלי נמצאת אהבת ארכיטקטורה, יצירתיות ותשוקה להפוך רעיונות אדריכלים למציאות בנויה וזאת תוך שימת דגש על תכנון פונקציונלי איכותי, שיטות עבודה מתקדמות ומתן פתרונות תכנון המותאמים לצורכי הלקוח ולרצונותיו.

אני אישה של אתגרים
האתגר הגדול של העסק טמון בהתפתחות שלו וברכישת ניסיון לאורך זמן, למידה ממומחים בתחומי הניהול השונים. כמו באדריכלות, בבסיסו של כל ניהול מתרחש תהליך של תכנון, הקמה וביסוס. המטרה של ניהול נכון הוא לבצע איזון בין פעולות העסק ושאיפותיו העתידיות ועד להצלחת העסק.

ההשראה שלי
אמא שלי, מלי אמבר, ניהלה במשך 19 שנים שני בתי ספר יסודיים וכיום היא עובדת כבקרית בבתי ספר מטעם משרד החינוך. מלבד היותה אשת מקצוע ממעלה ראשונה היא אמא למופת, שמעולם לא ויתרה על זמני איכות משמעותיים עם ילדיה, טיולים בטבע, חינכה אותנו ללמידה ומיצוי הפוטנציאל האישי, וזה ניכר גם עם הנכדים.

מסתכלת קדימה
בעוד חמש שנים העסק מתפתח הן ברמה הפיזית והן ברמה הקונספטואלית. ברמה הפיזית, משרד גדול המעסיק צוות מתכננים אשר יחד מעמיקים את הפעילות היצירתית של המשרד.
אני מוצאת ערך רב בהעסקת אימהות, יש לכך יתרון רב בעיני שכן ההבנה והיכולת לטפח, להעצים ולנהל משימות רבות במקביל מובנה בDNA הנשי – אימהי.
ברמה הקונספטואלית, אני מאמינה שמבנה העסק יאפשר לי יותר חופש יצירה ולמידה מעמיקה של צרכי השעה, חומרים ומתודות.

האני מאמינה שלי
אני מאמינה בקשר ישיר וצמוד עם הלקוח.
אדריכלות נועדה לשרת אנשים ולכן אני רואה בלקוחותיי שותפים לתהליך שבו אנו לומדים יחד לדייק את הצרכים שלהם. באמצעות הידע, הניסיון והכלים העומדים לרשותי נגבש יחד חזון ייחודי לבית החלומות שלהם ונממש אותו בפועל.

רגע אחד של גאווה
פרויקט של בית פרטי שהגשתי לאחת הוועדות בארץ. תכננתי לקומת המרתף חצר רחבה ופתוחה לשמיים (דרך האוורור המקובלת במרתף היא באמצעות חצרות אנגליות, ברגע שמשנים במרתף את הגדרת השטחים והוא הופך עיקרי אז ניתן לאוורר אחרת) הוועדה התעקשה לבטל את החצר התחתונה ולתכנן חצר אנגלית . המהלך הזה שינה באופן מהותי את התכנון וגרם ללקוח לעוגמת נפש. אני לא וויתרתי כי ידעתי שעפ״י חוק תכנון ובניה ובהתאם לתב״ע (תכנית עיר) שחלה במקום ניתן לבצע את החצר התחתונה. הגשנו את הבקשה עם חצר אנגלית ואני המשכתי לדרוש את החצר התחתונה. בסוף הוועדה הודתה בטעותה ואישרה באופן מיוחד את החצר. המהלך הזה כמובן יצר תקדים תכנוני באותו אזור והכי חשוב לקוח מרוצה.

קליק לפייסבוק של הילה

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

13 תגובות

 1. אין ספק שמדובר בכישרון אדריכלי ענק!!! חדוות היצירה ,האמונה בדרך וההרכב האנושי יובילו להצלחה, עלי והצליחי רחמים🌹

 2. אין ספק שמדובר בכישרון אדריכלי ענק!! חדוות היצירה, האמונה בדרך וההרכב האנושי יקנו לך הצלחה, עלי והצליחי,רחמים.🌹

 3. מדהימה ומעוררת השראה בעצמך, כיף לקרוא את ההצלחה שלך שיזמת והרמת בכישרון רב כמו ידייך, בהצלחה אהובתי

 4. בתור שותפה פאסיבית לתהליך שעברת, נהינתי לקרוא את הטור המקסים וגאה בך על הדרך וההתפתחות המקצועית שלך.
  אלופה! המשיכי לעשות חייל!!!!

 5. כתבת יפה גיסתי. תמיד האמנתי בך ובמקצועיות שלך. רואים שאת אוהבת את מה שאת עושה.
  מי שיקבל את שרותייך יהיה הכי מרוצה!
  מבטיחה🤩

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות