אני עובדת מאהבה ומעניקה לכל לקוח שירות מקצועי ואמין

כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים. יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה. והשבוע במדור: נטע רבס, אישה של אתגרים, מטרות ועשייה.

אני – נטע רבס
המותג שלי – נטע רבס תכנון ועיצוב מטבחים
תחום העיסוק – תכנון עיצוב ויזמות בתחום המטבחים

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
ההחלטה להקים את העסק לא קרתה ביום. זה היה תהליך ארוך שהבשיל לאט לאט. במהלך השנים עבדתי כשכירה במספר חברות מטבחים, כל תפקיד חדש היה שדרוג והתפתחות מהתפקיד הקודם. החברה האחרונה שעבדתי בה הייתה לכאורה התגשמות כל החלומות שלי אבל במהלך הזמן קרו מספר אירועים שגרמו לי להבין שאני רוצה לעשות את זה אחרת. אירוע שאני זוכרת באופן ברור היה שישבתי מול משפחה וידעתי שאני לא נותנת להם את הייעוץ הכי נכון עבורם כיוון שפעלתי מתוך האינטרס של המעסיקים שלי. זו הייתה תחילתו של תהליך שבסופו החלטתי שחייב להיות שירות של תכנון מטבח שמנותק ממכירתו.

קצת עליי
בת 38, נשואה לאליעזר (מורה לתנ"ך) שתומך בכל ההרפתקאות שלי ובלעדיו כלום לא היה קורה ואמא ל-4 ילדים מקסימים: איילת השחר 15, אוריה 13, דביר 10 ועילאי 7. גרה בישוב דולב (ליד מודיעין). לתחום העיצוב הגעתי לפני 15 שנה לאחר שהתחלתי בתחום שונה לגמרי (קרימינולוגיה) ופניתי ללימודי עיצוב פנים. ההחלטה להתמקד בתחום המטבחים הייתה דווקא בגלל האפשרות להיות שכירה ולא עצמאית. ובאמת בשלב ההוא של החיים לא התאים לי להיות עצמאית בכלל. זה התאפשר רק לאחר התפתחות אישית וגדילה.

המומחיות שלי
העסק שלי מציע שירות של תכנון ועיצוב מטבח בכמה מסלולים שיכולים להתאים לכל מצב ולכל תקציב. החל מייעוץ שעתי, מסלול שמתאים לרוכשי דירות קבלן ויש גם מסלול עם ליווי מלא ופיקוח. בניגוד למקובל בתחום לכל מסלול יש מחיר קבוע שמופיע בצורה שקופה באתר שלי. דבר שהיה חשוב לי מההתחלה כיוון שאני בתור לקוחה אוהבת שהדברים ברורים ושקופים. בנוסף, למרות שבהתחלה רציתי להתנתק מכל מה שקשור בחברות מטבחים יש לי שיתופי פעולה מדהימים עם מספר ספקים ואני שותפה לדרך של חברה חדשנית שעושה סטארט אפ מדהים בתחום המטבחים.

אני אישה של אתגרים
האתגר הכי משמעותי הוא שהרבה אנשים לא מבינים מדוע הם זקוקים לשירות של מעצבת מטבחים מטעמם כאשר הם יכולים לקבל שירות בחינם ממעצבות בחברות המטבחים. לשמחתי הלקוחות שמבינים את חשיבות השירות זוכים במטבח שמתאים בדיוק לצרכים שלהם וגם משלמים עליו פחות בזכות היכולת לעשות סקר שוק אמיתי.

ההשראה שלי
חלי ממן. במהלך השנים עברתי אצלה תהליך הרזיה והייתי גם מנחה בחברה מספר שנים במקביל לעבודתי בעסק. היא אישה מדהימה שהקימה אימפריה ועדיין נשארה בגובה העיניים.

מסתכלת קדימה
העסק שלי כבר כיום במקום שאני מאוד מרוצה ממנו, חשוב לי התמהיל הנכון בין הלקוחות הפרטיים והעבודה היזמית. אני מקווה לצמיחה בכל המישורים.

האני מאמינה שלי
לתת לכל לקוח שירות מקצועי ואמין

רגע אחד של גאווה
סיפור חביב שקרה לא מזמן הוא עם משפחה שהגיעה לשעת יעוץ לאחר שלמחרת עמדה לחתום על עסקה לרכישת מטבח אבל לא הייתה שלמה ב100%. כמובן לא הייתה להם תכנית ביד עד החתימה אבל כשהסבירו לי מה תכננו עבורם הבנו שלמרות שמדובר במטבח יפה בתכנון טרנדי הוא לא מתאים כלל למשפחה שלהם. המלצתי להם לחזור לחברת המטבחים ולבקש תכנון עם העמדה אחרת. בסופו של דבר הם חזרו אלי למסלול מלא ולאחריו רכשו מטבח שהתאים להם בדיוק אצל ספק מעולה במחיר שהיה פחות מחצי מהמחיר שהתכוונו לשלם.

קליק לאתר של נטע

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

תגובה אחת

  1. היתה לי הזכות לעבוד לצידה של נטע כמה שנים. אין ספק שמי שבוחר בנטע יכול להיות רגוע ואפילו להנות מהתהליך. נטע היא מעצבת מקצועית, יצירתית, אחראית ואמינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות