יותר מכל אני נהנית לארח ואני מגשימה זאת בכל יום מחדש

כולנו רוצות טפיחה על הכתף ושיגידו לנו שהחלומות שלנו אפשריים. יש מי שקורא לזה עסק קטן. אנחנו מאמינות בכל אחת מהנשים הללו ולכן קוראים לזה עסק בצמיחה. והשבוע במדור: טלי נבו, אישה של אתגרים, מטרות ועשייה.

אני – טלי נבו
המותג שלי – בית בטבע
תחום העיסוק – אירוח

ספרי על היום שהחלטת להקים את העסק
לפני כ- 12 שנה ואחרי למעלה מ- 20 שנה בענף המלונאות רציתי מאוד מקום משלי, מקום שבו אוכל להגשים את האופן שבו אני רואה אירוח.
באותה תקופה ניהלתי מלון בוטיק בצפון והתגוררתי בראש פינה ותוך כדי טיולים בסביבה התחלנו לאט לאט, בן זוגי לחיים יזהר ואני, לחפש מקום שבו נוכל לגור וגם לארח והכל בתנאי שהטבע יהיה בו מאוד נוכח.
באחד מהימים בטיול במושבי הסביבה ראינו שמקום ששנינו מאוד אוהבים עומד למכירה, מקום שלא האמנו שיהיה למכירה אי פעם, מקום שאמרנו לעצמנו זה זה – ומכאן אין צורך לזוז!
הגענו לשם ביום חורפי וגשום וביקשנו מבעלי המקום לעשות לנו סיור למרות מזג האוויר. הוא באופן ההולם את אישיותו המקסימה הסכים. ערכנו סיור בבוסתן העצום כשהגשם לא מפסיק לרדת וכשיצאנו משם היה לנו ברור שאכן זה המקום.

קצת עליי
נולדתי בירושלים וכבר אחרי צבא הרגשתי שהעיר קשה לי ולא ארצה לחזור אליה.
עברתי להתגורר בתל אביב באופן מקרי או שלגמרי לא, התגלגלתי לענף המלונאות ותוך כדי תנועה למדתי מלונאות.
התחלתי כפקידת קבלה והמשכתי דרך ניהול מחלקת אירועים לתפקידים שיווקיים ועד לניהול בתי מלון.
לפני למעלה מ- 15 שנה עברתי להתגורר בגליל העליון. ההתחלה הייתה קשה, לא הייתי מורגלת לשקט, לקצב ולאופי השונה במקצת של התושבים בגליל, ומדי שבוע (גם במסגרת תפקידי) הדרמתי לתל אביב "להסניף" רעש ובלגן. היום המינונים התהפכו לגמרי, האיזון השתנה וצריכה להיות סיבה ממש טובה כדי שאגיע למרכז.

המומחיות שלי
המקום שלי מציע אירוח במקום שקט ומבודד בלב בוסתן של 12 דונם כשכל יחידה מרוחקת מהשנייה. הפרטיות המוחלטת והטבע הפראי המקיף את היחידות מאפשר התנתקות, שקט והמון טבע.

אני אישה של אתגרים
אין סוף לאתגרים העומדים בפתחו של כל עסק ובטח שבעסקי האירוח התנודתיים. על אחת כמה וכמה בעסק אירוח קטן שבו מילת המפתח היא Multi Task. האתגר הגדול באמת הוא להחזיק את הצלחתו הכלכלית של העסק בשילוב שביעות רצון והנאתם של האורחים, תוך טיפוח קידום וחידוש מתמיד של המקום.

ההשראה שלי
דפנה שחף אירועים וטיולים בארץ ובעולם. יצירתית, נדיבה, חרוצה, אדיבה אמביציוזית ושירותית מאוד.

היכן העסק שלך נמצא בעוד 5 שנים
ממשיך להתנהל בנועם כשמרבית הלקוחות חוזרים ואני מקיימת במקום סדנאות בתחומים שונים, ומשלבת בו במגביל את תחום הטקסטיל- כך שיתאפשר לי לעבוד ולטייל בעולם.

האני המאמינה שלי
שביעות רצונם של האורחים היא נר לרגליי, והיא נקבעת לפי היכולת שלי לחדש ולפתח ויותר מהכל- לדייק בין אופיו של המקום לציפיות האורחים.

רגע אחד של גאווה
העבודה רצופה בעשרות מפגשים וסיפורים של האורחים ושלנו עם האורחים. לא זכור לי סיפור הצלחה ספציפי כרגע, אבל ההצלחה האמיתית עבורי היא להיתקל בהמלצות מפה לאוזן שעוברות עלינו ומלוות אותנו נאמנה, ולראות כאן אורחים שחוזרים לא פעם ולא פעמיים והופכים להיות חברים שלנו לאורך השנים.

לאתר של טלי

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות