מצאנו את הבית הכי יקר באמריקה

מדובר בארמון מודרני, המשקיף על לוס אנג'לס. בימים אלו, הוא מוצע למכירה ב-550 מיליון דולר. מה יש שם? 12 חדרי שינה, שני מרתפי יין, שתי מעליות עם ציפוי מעור תנין ועוד כמה צ'ופרים שישדרגו את החוויה.

בניית הבית ארכה כארבע שנים, השתתפו בה מעל 300 עובדים, והוא מוגדר כמתקדם מבחינת השימוש בטכנולוגיה והעיצוב.

מי שתרכוש את הבית תהנה גם מ: 12 חדרי שינה, 21 חדרי אמבטיה, שלושה מטבחים, חדר עיסוי וספא, חדר כושר, שני מרתפי יינות ושמפניה, שתי מעליות מעוצבות בעור תנין ובריכת שחייה. אזור הבידור בקומת הכניסה כולל ארבעה מסלולי באולינג, שולחן פינג פונג שיוצר בהזמנה אישית, ארבעה שולחנות כדורגל מזכוכית ושולחן ביליארד השווה 12 אלף דולר. האזור כולל גם קיר שלם שבו מאוחסנים ממתקים. הקומה מכילה גם את אולם הקולנוע ביתי המוגדר כמתקדם ביותר בארה"ב, שכולל 40 מושבים מתכווננים מעור איטלקי ומערכת שמע עם 57 רמקולים ו-16 רמקולים מסוג סאבוופר. המקרן מוטען עם 7,000 סרטים ומשחקים. כמו כן, הבית כולל את מסך הטלוויזיה הגדול ביותר שנמצא בבית פרטי – בגודל של קרוב ל-10 מטרים.

רוס מקאוסקי הוא היזם העשיר שאחראי לבניית הבית, שמחפש כעת קונה עם כיסים עמוקים. לדבריו, הוא לא רצה לבנות רק בית, אלא ניסה ליצור אורח חיים וחוויה שתמשוך את המעמד החדש של מיליארדרים. "רציתי להגדיר מחדש בתים יוקרתיים ומתוחכמים", הוסיף. "האיכות ותשומת הלב שהוענקה לפרטים בבית הזה היא חסרת תקדים. רציתי ליצור את התחושה הטובה ביותר שיכולה להיות כשנמצאים בבית". לפיכך, הבית כבר מרוהט ומצויד בפריטים יקרים במיוחד הכלולים במחיר, ביניהם 12 מכוניות נדירות בשווי 30 מיליון דולר, כולל מכונית פגאני ווירה יחידה מסוגה בשווי 2 מיליון דולר, יצירות אמנות ומערכת כלי הגשה של המעצב רוברט קוואלי. המחיר הגבוה כולל גם שבעה עובדי משק בית, בהם שף, נהג ומעסה, בחוזה לשנתיים.

טיפ למעוניינות: מסתובבת שמועה, שבעלי הבית קצת במצוקה בעקבות הקורונה ויתכן שניתן להתמקח איתם ולהוריד 5% מהמחיר.

כל התמונות באדיבות: 924belair.com

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות