בשבוע הכי עמוס שלי, בחרתי קוויק

אם יש משהו שאני מעדיפה לוותר עליו הוא הביקור השבועי בסופר. בקלות אני משחררת את זה ממני. בזמן הזה אני מעדיפה לעבוד, להיות עם המשפחה שלי או לצאת לאימון. היום, כשיש חלופות, אני מעדיפה להוציא את ליקוט המוצרים השבועי הזה למיקור חוץ ואם אפשר אז גם את האריזה והסחיבה, ככה נשאר לי רק לבחור מה המשפחה שלנו צריכה לאותו השבוע, למצוא את חלון הזמן שאני עובדת מהבית ונוח לי לקבל את המשלוח ואז לסדר את הדברים. כל הסיפור הזה חוסך לי לפחות שעתיים בלו״ז ויותר מזה, חוסך לי סחיבות שבכיף אני כמובן מוותרת עליהן.

ההתנסות הראשונה שלי עם קוויק התחילה ב-22:55 בלילה כששנינו מעוכים על הספה. בעולם מקביל, אין מצב שהייתי מסתובבת בין מדפי הסופר בשעה הזאת ובטח שלא עושה בחירות צרכניות נבונות, כי למי יש כוח להשוות מחירים רגע לפני חצות?!

חווית ההזמנה הייתה מעולה מהכניסה לאתר ועד לאסמס עם הסקר שביקש לבדוק שאני שבעת רצון מהחוויה שעברנו ביחד, קוויק ואני.

האתר נגיש מאוד, הקטגוריות ברורות וכשהייתי צריכה משהו מאוד ספציפי פשוט הלכתי לשורת החיפוש, מצאתי והוספתי.

את ההזמנה הראשונה ביצעתי יום לפני הבחירות (זוכרים? כאילו זה קרה בגלגול חיים אחר, טרום עידן הקורונה), גם זה מתוך ידיעה שאין מצב שאבזבז זמן על הליכה לסופר, כי בתור עצמאית עבדתי ביום הזה ובשאר הזמן ביליתי עם הילדים.

אני לרגע אני לא מתלוננת, אל תתבלבלו, רק מסבירה את הצורך בעוד שעות עבודה וזמן איכות עם הילדים, שאף פעם אין מספיק מהן.

למרות שזה היה יום שבתון במשק (בחירות שלישיות, כן? טרום עידן הקורונה אני מזכירה ואף מילה על עמדה פוליטית זו או אחרת), המשלוח הגיע בול בזמן שבחרתי, ככה שהכל הלך כמתוכנן. קיבלתי את שהזמנתי, פיזרתי בארונות וחזרתי לעבוד על שתי הרצאות שהעברתי באותו השבוע. זמן יקר שהייתי חייבת לנצל כל עוד הילדים מבלים עם אבא ולפני שיחזרו כדי שנהיה כולנו יחד בלי הפרעות.

אז להתקדם בעבודה זה אחלה, אבל ברגע שהם חזרו הביתה היה לי באמת את כל הזמן שבעולם להיות איתם, לפנק אותם בדברים המיוחדים שהזמנתי במיוחד עבורם, ומשם להמשיך לשעת יצירה בה הכנו מסיכות משקיות הנייר של קוויק, כי איפה שאפשר למחזר אנחנו שם.

📌📌 הטבה בלעדית רק עד 14.7.2020 📌📌

בתור אשת שיווק, שמקפידה על כל הפרטים הקטנים, נהניתי ממש מהקופי שליווה את תהליך ההזמנה, כולל השקיות. האסמסים הנפלאים והטיפים שחיכו על שקיות הנייר חיברו אותי לעולם הערכים של קוויק והיו חלק מהחוויה. גם קריצה וגם ערך בכל נקודות המגע איתי, הלקוחה.

זו הייתה תחילתה של מערכת יחסים קסומה שנמשכת עד היום.

רוצה 60 ₪ מתנה לקנייה ראשונה מעל 300 ₪ באתר Quik.co.il? הקליקי כאן לכניסה לאתר והקלידי באיזור "קופונים והטבות" בחלק העליון את קוד הקופון: imashel (בתוקף עד 14/7/2020)

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות