אני לא מפסיקה לחשוב עליך, הלוואי שהיית פה

מאיה ווישניאק נרצחה לפני כשבועיים בידי בן זוגה והשאירה חור ענק בלב בני משפחתה. אחותה שירה מתקשה להיפרד וכותבת לה בכאב:

מיולי שלי, חגגנו חג ראשון בלעדייך. טוב, לא ממש חגגנו אלא יותר עברנו. מוזר קצת לחגוג משהו בלעדייך.
נפגשנו אתמול בערב כמעט כל המשפחה מהצד של אבא ובכל רגע נתון חשבתי עלייך. על מה היית אומרת על כל אחד ומה היית חושבת על כל מיני סיטואציות וסתם חשבתי עלייך כמו תמיד. על איך כל חג את גונבת לי בגדים מהארון ומכריחה אותי ואת טליה להצטלם איתך. ואיך את אוהבת חגים ובמיוחד את שבועות. זה ה-חג שלך מלכת הגבינות.

פתאום אתמול בערב ראיתי את כל בני הדודים ביחד וחשבתי עלייך, איך כל משפחה אחרת שלמה ורק לנו יש חור כזה עצום. את האמת? גם קצת קינאתי בהם.
אני גם חייבת לספר לך משהו טוב: ברביעי באו כל החברים הטובים שלך אלינו הביתה ועשינו ערב סושי מושקע ברמות וזו הפעם הראשונה מאז שאת לא פה שלא הרגשתי אשמה כשאני שמחה ולא חושבת עלייך בכל רגע נתון. אולי כי כולנו ביחד מרכיבים את מי שאת אז זה הרגיש כאילו את ממש שם איתנו בכל דבר.

את יודעת, תמיד כשראיתי פוסטים שאנשים כותבים על אלה שאינם חשבתי שאולי זה קצת מוזר ונורא חושפני. אבל פתאום כשאני בצד השני אני רוצה שאנשים יראו את הקשר שלי ושלך, שיבינו מי את בשבילי ושיזכרו לחבק חזק ולאהוב טוב טוב את מי שיש להם.
מוזר לחשוב שכשמכירים בן אדם יש הרבה פעמים ראשונות ביחד וכשנפרדים מבן אדם יש הרבה פעמים ראשונות בנפרד.

צילום: פייסבוק שירה ווישניאק


אני לא מפסיקה לחשוב עלייך לרגע ורק יכולה לקוות שאת חוגגת לך אי שם עם סבא מייק גם את החג ושאתם מתפנקים בארוחה שווה ושומרים עלינו מלמעלה.
אני אוהבת אותך הכי שבעולם כולו,
שירוי

נ.ב
הצטלמנו עם הבנות של דני אתמול בערב וטליה הוסיפה אותך לתמונה, יצא ממש מצחיק.
הלוואי שהיית שם באמת.

דרך @Shira Wisniak

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות