נו, כאילו שיש לי זמן ללכת לקניות

מי אתן האימהות שהולכות לסופר? ומאיפה יש לכן את הזמן לזה? למה להסתובב שעה וחצי, וזה עוד לפני הנסיעה והחניה והתור בקופה, ועוד אחר כך להיסחב עם השקיות? כשאפשר להזמין ולקבל הכל הביתה באותו יום. לא מבינה ת'קטע

אם יש משהו שהשתנה אצלי בגדול מאז שאני אמא – זה דפנטלי ניצול יעיל של זמן. פעם יכולתי להסתובב 3 שעות בעזריאלי, ללכת לי לאיטי, להיכנס לחנויות, לבחון, להקשיב, להתיז על עצמי בושם, מינימום שעתים!!!!! היום אני מאבדת את הסבלנות תוך חצי שעה במקסימום. מה יש לי לשרוף פה מלא שעות? לא חבל על הזמן הזה?

אני אישה עובדת. וכשאני לא עובדת, אני אמא. כל יום מתקתקת את העבודה ויוצאת לאסוף אותן מבית הספר. שיעורי בית, יצירה, זמן איכות, אמבטיות, הרדמות. נו אני לא צריכה לספר לכן. לא חסרות משימות, לא חסרות מטלות, לא חסרים יעדים ורשימות, לא חסר מה לעשות. ברוך השם יום יום.

כשיש לי סופסוף זמן פנוי לעצמי, אני משתדלת לנצל אותו לכתיבה או באמת לתת קצת תשומת לב לעצמי.

אז איפה במירוץ הזה אני יכולה ללכת כל שבוע לסופרמרקט ולשרוף שעות? איפה? ובשביל מה?

תודה לבורא ההזמנות באינטרנט

לתחזק בית, עם שתי ילדות, זו משימה בפני עצמה. ותוסיפו לזה שאני פרודה ומתפקדת כחד הורית. אבל זה לא קשור! אני יודעת שגם בבתים הכי זוגיים ודביקים, כל עניין הקניות ואומנות תחזוקת המקרר זה כאב ראש שגוזל הרבה זמן.

בואו. גם אני אוהבת ללכת מדי פעם לסופרמרקט הגדול. יש בזה כיף, להסתובב ולראות את מגוון המוצרים בעיניים, אבל איך להגיד את זה? זו לא חנות בגדים, זה לא שאני צריכה למדוד את הגבינה ולראות אם זה מתאים לי. את המוצרים אני יכולה לראות גם במחשב. אני לא חייבת לגעת ולהרגיש את המרקם של העטיפה.

ההורים שלי עד היום הולכים בוקר בוקר למכולת, ופעם בשבוע לשוק, זה דור כזה שהתרגל למשש את העגבניות, לשלם במזומן, ללכת ברחוב עם שקיות. אני, באמת לא יודעת איך הייתי מסתדרת בלי ההזמנות באינטרנט.

אני אוהבת שיש בבית הכל

אני נכנסת לאתר של QUIK, בוחרת את המוצרים שאני רוצה, מזמינה ותוך 4 שעות המשלוח אצלי! ירקות, פירות, מצרכים לסנדוויצ'ים של הילדות לבית הספר, קמח ומוצרי אפיה למקרה שפתאום יהיה לי חשק (וזמן) להכין משהו. אני אוהבת שהמקפיא והמזווה מלאים, ושאני יכולה תמיד לשלוף משהו כדי להכין ארוחת צהריים זריזה.

📌📌 הטבה בלעדית רק עד 14.7.2020 📌📌

אני יכולה להזמין מהמחשב, ואפילו דרך הטלפון הנייד, וגם אם עזבתי את ההזמנה באמצע היא נשמרת לי. יש לי אפילו רשימת קניות קבועה שמורה באתר, כי הרי בבית עם ילדים יש את הדברים הקבועים שצריך תמיד למלא את המלאי, אז אני די מזמינה את אותם דברים רוב הזמן ב- QUIK. וזה כולל ירקות ופירות שתמיד מגיעים הכי יפים והכי טריים.

בלי לנסוע, בלי פקקים, בלי חיפושי חניה, בלי לעמוד בתור לקופה ובלי לסחוב שקיות. כי באמת, נראה לכם שיש לי זמן לזה?

רוצה 60 ₪ מתנה לקנייה ראשונה מעל 300 ₪ באתר Quik.co.il? הקליקי כאן לכניסה לאתר והקלידי באיזור "קופונים והטבות" בחלק העליון את קוד הקופון: imashel (בתוקף עד 14/7/2020)

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות