הנה 5 טיפים שיחזירו לספה שלך את היופי שלה

אם גם הספה שלך ראתה ימים טובים יותר, נקיים יותר ובעיקר ריחניים יותר אז את בחברה טובה. אין מישהי שאחרי שנתיים הספות שלה נראות כמו חדשות. מצד אחד בא לך להתחדש, אבל זה הרבה כסף ושנת קורונה. אבל מצד שני למה לא לתת צ'אנס לניקיון? ניקיון אמיתי כזה, שמחדש באמת. הנה 5 טיפים שיעזרו לספות שלך לקבל מראה נקי יותר. ויש גם בונוס: דאגנו לך להטבה שווה

לפני שנתחיל: ממש לפני שאת מתחילה לנקות, חשוב לבדוק את התווית של הספה, להבין מה סוג הבד. תמיד כדאי להתקשר לחנות או ליבואן. תשאלי אותם. תתייעצי.

כתמים נקודתיים

מדובר בדר"כ בכתמי מים שנוצרו משתייה, כמו קפה, תה ותוססים מתוקים. כדי להסיר אותם צריך להשתמש בסבון כלים ומים, לטפוח בעדינות על הכתם ולהמתין שיתייבש. הסרת כתמי שמן מצריכה שימוש בתמיסה של מים וחומץ. לוקחים ליטר מים עם חצי כוס חומץ, מערבבים היטב ומפיגים את החומר בכתם, משפשפים ממש בעדינות בעזרת מברשת בעלת סיבים עדינים ומניחים להתייבש. מומלץ לבדוק לפני תחילת הניקיון את החומר בפינה נסתרת בספה כדי למנוע נזק.

ניקוי לכלוך מוצק

הכוונה כאן לכל לכלוך שאינו מתפרק במים, כמו חול, שערות, אבק ושאריות אוכל. כדי להיפטר מסוג לכלוך שכזה, צריך לשאוב את הספה אחת לשבוע עם שואב אבק סטנדרטי.

והכריות, מה איתן?

אם גם הכריות של הספה ראו ימים טובים יותר זה הזמן לתת להן תשומת לב. תורידי את הכיסוי ושימי במכונת הכביסה. שימי לב להוראות היצרן, כדי למנוע התכווצות של הבד כתוצאה מהכביסה וכדי למנוע ירידת צבע.

לאחר פעולת הניקוי

סיימת לנקות את הכתמים? אפשר לייבש את הכתם בעזרת מייבש שיער בחום פושר. לא מומלץ להבריש את הספה בכוח בגלל שההברשה יכולה לפרום את הטקסטורה של הבד ואפילו להוריד את שכבתו העליונה העדינה. אנחנו ממליצות תמיד שכל פעולה תיעשה תחילה בפינות נסתרות בספה כדי לבחון מה התוצאה.

ריח נעים בסלון

רוצה שהסלון שלך יריח טוב? רססי על הספה קצת תרסיס ריח שמיועד למייבש הכביסה. התרסיס יתפשט בבד הספה ויותיר אותה עם ניחוח נעים במיוחד.

המקצוענים

את פוחדת שחומרי הניקוי יהרסו את הספה? לא בא לך להתמודד עם כתמים קשים? אחרי המון המון בדיקות, אנחנו רוצות להמליץ על חברת אש בניקיון. אנחנו בדקנו אותם, השווינו ביקורות ודאגנו לך למחיר מעולה. מה זה מעולה? ניקוי של ספות 2+3 יעלה לך רק 399 ש"ח. ההטבה רק עד סוף החודש.

קליק למימוש ההטבה

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות