בואי לגלות מה הצד האפל של המזל שלך

את בטוח יודעת מה הדברים הטובים והמרגשים שקשורים למזל שלך. אבל יודעת מה? הגיע הזמן לגלות מה הדברים האפלים והפחות טובים של כל מזל.

טלה

מצד אחד את נועזת ושאפתנית יותר מכולם, אבל לפעמים את ממש חסרת סבלנות ואימפולסיבית בכל מה שקשור לקבלת החלטות.

שור

מצד אחד את ממש נדיבה ואמינה, אבל יכולה גם להיות רכושנית בצורה קיצונית וזה למעשה יכול לפגוע בחיים האישיים שלך. יהיה מי שיגיד שאת ממש חומרנית.

תאומים

למרות שממש כיף להיות בסביבתך, יש לך נטייה להיות שחצנית מדי פעם. את גמישה עם המחשבות שלך ובכל זאת, מדי פעם, מקבלת החלטות אנוכיות.

סרטן

את אולי זכית במזל הכי רגיש ואת באמת רגישה ואוהבת אבל את יכולה להיות די מצוברחת. את יכולה להיות ביישנית וזהירה. אבל כל זה מסתתר בעיקר מתחת לאישיותך האכפתית.

אריה

את פשוט אוהבת להיות במרכז תשומת הלב, אך נוטה ליצור בעיות אם אינך. את אוהבת, עד שמתעלמים ממך. וטובה מאוד בלהשתמש בקסם שלך לטובתך האישית

בתולה

ללא ספק את אישה אמינה, אבל לפעמים יכולה להיות ממש ממש שיפוטית. כשאת עצמך פרפקציוניסטית, את נוטה להיות 'לא נחמדה' כשאת שופטת אחרים.

מאזניים

את חושבת על כל האפשרויות לפני שאת מקבלת החלטה אבל גם נוטה לעצבן וגם לסבך את הדברים הפשוטים ביותר בחייך.

עקרב

את באמת אמיצה ונאמנה ובכל זאת יכולה להיות ממש מניפולטיבית. לפעמים יש לך מזג רע ויכולת להגיב יתר על המידה כשאת נפגעת.

קשת

את מאוד ישרה, כנה ונדיבה אבל לפעמים הבוטות הזו יכולה לפגוע ברגשותיהם של אחרים. את חושבת שאת יודעת הכל וזה יכול להיות בעייתי עבורך.

גדי

את אישה פרקטית ושאפתנית, אבל גם נוטה להשתלט ולנהל דברים מבלי להבין שזה עשוי להשפיע על חייהם של אחרים. את לא משקרת ולא מטייחת וזו הסיבה שאת מגזימה לעתים קרובות מהצד השלילי של האישיות.

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות