הלהיט שכובש את הארץ: סלים של גודיז מלאים בתוצרת השוק

כולנו אוהבות את הסיורים בין דוכני השוק אבל איזה כיף שהשוק מגיע אלינו הביתה? קונספט חדש של שני היזמים הסדרתיים, אביטל ואורן זוננשיין, מציע משלוח של סל שוק שיקי עם המון דברים שווים וגודיז משוק לוינסקי ושוק הכרמל הצבעוניים.

אביטל "בכל פעם כשחזרתי מהשוק הייתי מעלה לאינסטגרם תמונות, ולאט לאט החלו פניות מחברות לגבי המלצות על דוכנים שווים. מכאן עלה הרעיון לסלי השוק שלנו. בכל בוקר אנחנו יוצאים אל שוק לוינסקי ושוק הכרמל ומלקטים את הגודיז הכי שווים"

מה יש בסלים שלכם?

כל מה שטוב בשוק נמצא שם, אומרת אביטל. יש לחם פועלים ענק שקורעים עם הידיים, יש מטבלים בעבודת יד כמו פסטו ממש רענן, טפנד זיתי קלמטה, קרם ארטישוק, מטבל עגבניות בלאדי. יש חלווה פיסטוק טורקית, דבש טהור מפרחי אקליפטוס, סרדינים מרוקאים, זיתים בשמן עדין, עיגולי פקאן, עוגיות כמו של סבתא ועוד הרבה דברים טובים.

במה אתם שונים מהקונספטים האחרים שעושים משלוחים?

הסיפור שלנו משלב בין תוצרת איכותית וטרייה ובין הסיפור של אנשי השוק. אני לא מכיר מישהו שמלקט בכל בוקר פרודוקטים טריים. אומר אורן. לרוב, הסלים האלה מורכבים מסחורה שעומדת על מדפים ואצלנו זה לא כך, אנחנו הכי מקפידים על מעדנים טריים בלבד.

ומה הסיפור של האבנים שאתם מוסיפים לכל סל?

מדובר באבני בכור. אנחנו מתחייבים לקארמה טובה לכל מי שיזמין את הסל שלנו. מקור האבנים האלה הוא מרחבי המזרח התיכון והאגדה מספרת שהם מגרשים עין רעה ומקרבים אנרגיות חדשות וטובות.

ואם יש לי רעיון לשידרוג הסל?

אנחנו אוהבים שידרוגים. אפשר לגוון את הסלים עם יין, פרחים או שוקולד איכותי. ובנוסף אנחנו פתוחים כמעט לכל רעיון.

אתם מגיעים לכל הארץ?

כרגע אנחנו מגיעים בכל יום לכל גוש דן והשרון. אבל תמיד שווה לבדוק איתנו אם יש שליחות מיוחדת

מהשוק – דברים טובים עד הבית

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות