תוהה האם הגשמתי את החלומות שלי?

בכל שנה ביום ההולדת שלי אני מסתכלת על השנה שעברה ובודקת מה היה שם? האם עמדתי ביעדים שלי? מה השגתי? השנה הייתה משמעותית בשבילי? ובכלל האם אני נמצאת איפה שאני רוצה להיות?

השנה אני חוגגת 39 אביבים..וואו כאילו 39! פעם 27 היה נראה לי זקן!
כשהייתי בת 15 חברתי ואני היינו יושבות ומדמיינות איך החיים שלנו ייראו בשנת 2000, בגיל 27, ותמיד זה נראה לנו מפחיד הגיל הזה, אימא'לה גיל 27, איזה זקנות נהיה..אימא!
דמיינתי את עצמי בחתונה, עם הילדים שלי, דמיינתי משפחה. אז..אומנם לא היו לי ילדים בגיל 27 אבל בגיל הזה הכרתי את מי שיהיה בן זוגי עד היום והאבא של שלוש הבנות שלי (הבכורה הגיעה קצת אחרי שחגגתי 29).

ומה הלאה?? הגשמתי את החלום הזה ו..מה איתי? מה עם ההתפתחות האישית שלי? קריירה?
האמת? לא היה לי מושג מה אני רוצה…אה..בעצם תחום אחד ידעתי שבו אני אעבוד ונרשמתי ללימודי הדרכת שחייה בוינגייט. אחר כך התלבטתי, חשבתי, עברתי ונדדתי בין קורס אחד לשני ובסוף הוחלט תואר בפסיכולוגיה! היה לי ברור שלא אעבוד בזה ואם אעבוד בזה זה יהיה רק עם ילדים, שוב התלבטות, אבל הנפש הייתה זקוקה לזה ונהניתי מכל רגע!!

בינתיים הייתי שכירה כמו כולנו, יש משפחה, יש הוצאות, היה לי נוח בלי דאגות. הכסף נכנס כל חודש אבל היה משהו חסר – התלהבות, הרצון לקום בבוקר ולנסוע לעבודה. לקח לי כמה שנים טובות, הרבה מאוד עצבים וחברה טובה מאוד, להבין שאני לא אמורה להיות שכירה, עליי להיות חופשייה לעשות דברים בשבילי ולא בשביל אחרים, לעבוד במקום שארגיש מאושרת, פורחת.

חלמתי..דמיינתי…וראיתי את זה!! ידעתי בדיוק מה אני רוצה!!
אמרו לי בדרך עזבי, רדי מזה, את עם ילדים זה יהיה לך קשה, וההשקעה הכספית גדולה..הדרך הייתה ועודנה רצופה במכשולים, לפעמיים בא לי להרים ידיים ולהגיד די!
רוצה כבר, אין לי סבלנות לחכות ואז אני נזכרת ואומרת לעצמי (כן, זה קורה לי לפעמים)
תראי לאן הגעת, איפה היית לפני שנה? איך הרגשת?
הלכת ופתחת חנות למרות ההתנגדויות, את עושה את מה שאת אוהבת, אז קשה קצת אז מה? זאת תקופה זה יעבור, זוכרת את החלום??
זוכרת, זוכרת, את החלום..
ומאחלת לי שבגיל 40 אגשים את כל החלקים האחרים של החלום וכשאסכם את השנים שעברו אוכל לצעוק בכל הכח..

"עשיתי את זה!!"

וכמו שוולט דיסני אמר..
IF YOU CAN DREAM IT YOU CAN MAKE IT""
"אם אתה מסוגל לחלום את זה, אתה מסוגל גם לעשות את זה"

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות