תגידי, בא לך לזמן זוגיות? (ואולי גם הריון)

אם יש משהו שיכול להעביר אישה (וגם גבר, אולי) על דעתה זה חוסר היכולת לממש את הדחף הביולוגי למצוא בן זוג וליצור את דור ההמשך. לא משנה אם את פמיניסטית, שוביניסטית, דתיה, חילונית, שמרנית או מתקדמת, הדחף הביולוגי הזה מושרש בנו ומכרסם כל חלקה טובה בהיגיון.
על פניו, עושה רושם שמדובר במשהו שאינו בשליטה המלאה שלנו. הרי למצוא בן זוג זו משימה שדורשת גם את רצונו של הצד שכנגד. לגבי כניסה להריון, טוב, זה כבר בידי שמיים או בידי המדע, תלוי במה את מאמינה.

ישנה כמובן אפשרות ליזום זוגיות וגם הריון באמצעים מלאכותיים. קוראים לזה שידוך והפריה מלאכותית, בהתאמה. אבל לפני שרצים לפתרונות קיצוניים כאלו, אני רוצה לספר לך על דרך קצת אחרת. דרך שגם אם לא מבטיחה לך הצלחה ב 100%, הרי היא לפחות מגבירה את הפוטנציאל שהדברים יקרו באופן טבעי.

מדובר ביישום מתקדם ולא ממש ידוע של שיטת הפנג שואי. כזכור, כתבתי בעבר שפנג שואי יודע למפות את ההשפעות האנרגטיות של הבית על הדיירים שבו. ההשפעות האלו משתנות מבית לבית ואפילו בתוך הבית ישנם אזורים עם השפעות אנרגטיות שונות. המיפוי מאפשר ליועץ הפנג שואי לאבחן את ההשפעות האלו ולספק פתרונות כמו – איפה כדאי למקם את המיטה או שולחן הכתיבה, מאיזה איזור כדאי להתרחק, איך להחליש השפעה מסוימת או לחזק אחרת וכדומה.

ואיך זה קשור לענייננו? מתברר שצירוף של השפעות יכול להגביר פוטנציאל של תופעות שונות. כך למשל, שילוב של שתי השפעות משני אזורים שונים בבית יכול לפעול יחד ולהגביר את המתח והלחץ בבית. באותו אופן, שילוב של שתי השפעות אחרות עשוי להגביר את הפוטנציאל לכניסה להריון.
כל שצריך לעשות הוא למפות את אזורי הבית, לאתר את שתי ההשפעות האלו וליצור ביניהן חיבור בעזרת תזוזה של אנשים בין שני האזורים. הפתרון הזה מביא אותי לפעמים לתת המלצות משעשעות למדי, כמו "לפני שאתם הולכים למיטה, בעלך צריך לגשת לחדר האמבטיה (או למקום אחר בבית, בהתאם למיפוי) ולהביא אליך למיטה כוס מים (או כל דבר אחר)". המים הם רק תרוץ, כמובן. מה שחשוב הוא התנועה שנעשית ממקום אחד לשני. התנועה הזו מחברת שתי השפעות שיחד מגבירות את הסיכוי להריון. נשמע הזוי? אולי. אבל זה עובד בלא מעט מקרים.

בדרך דומה, הנה טיפ יותר פרקטי –
איך תזמני זוגיות?

גם כאן צריך לעשות סוג של מניפולציה וליצור תנועה באזור מסויים, אבל הפעם מדובר באזור שמותאם אישית לך ולא לבית. ההתאמה האישית הזו נעשית בעזרת שיטת האסטרולוגיה הסינית. ראשית, חפשי בגוגל ומצאי מהי החיה של שנת הלידה שלך, לפי לוח השנה הסיני, דרך הקישור הזה למשל http://bit.ly/WY80kK
או זה http://www.chinesezodiac.com/calculator.php
שנית, אתרי את המיקום לפי הפירוט הבא:
חיות: נמר, סוס, כלב – כיוון: מזרח
חיות: נחש, תרנגול, שור – כיוון: דרום
חיות: קוף, עכברוש, דרקון – כיוון: מערב
חיות: חזיר, ארנבת, כבש כיוון: צפון

נניח שנולדת בשנת הסוס, אז הכיוון של זימון הזוגיות עבורך הוא מזרח.
ועכשיו לפטנט – במיקום המתאים לך לפי הטבלה, מקמי אגרטל עם פרחים טריים (לא משנה איזה סוג, אבל שיהיו יפים). בכל יום, עליך לגשת אל האגרטל ולבחון את מצב המים והפרחים, להוציא עלי כותרת דהויים, להחליף את המים אם הם עכורים, ובמילים אחרות, לטפח את הפרחים. ברגע שהם נבולים, יש להחליף את הפרחים לזר חדש.
איך זה עובד? עצם ההליכה שלך לכיוון האישי שלך, יוצרת הפעלה אנרגטית שמעודדת זימון זוגיות.
חשוב לדעת! הפטנט טוב לזימון זוגיות בלבד ולא לשימור זוגיות קיימת. אם יש לך כבר זוגיות, יישום הפטנט הזה עלולה להכניס לחייך בני זוג נוספים.
חשוב לדעת! הפטנט טוב לזימון הזדמנויות. הפיכת ההזדמנות לזוגיות של מעבר לכמה דייטים, תלויה במבנה המפה האסטרולוגית שלך וגם לכך יש פתרונות, אבל זה למאמר נפרד.

אני רוצה לסיים ולומר שהתלבטתי אם לכתוב את הפטנטים ההזויים האלו, כי אני יודעת שאני מסתכנת בטוקבקים עוינים/סקפטים/מלגלגים וכו'. הרי גם לי בעצמי קשה "להאמין" בשיטות מוזרות כאלו, אבל משום מה ובניגוד לכל היגיון, בשטח זה פשוט עובד. אז לטובת האחת, שתיישם את הטיפ שלי ותזכה בזוגיות, אני מוכנה לספוג את הלגלוג.
רק תזכרו להיות עדינות איתי :)

הכותבת היא גליה לביא, יועצת פנג שואי בכירה והעומדת בראש המרכז ליועצי פנג שואי.
קליק לדרך הפנג שואי – אתר הבית
קליק לעמוד הפייסבוק של פנג שואי – גליה לביא

קראת? ספרי לנו מה את חושבת

33 תגובות

  1. אני דווקא מאמינה, וזה נשמע לי כמו משהו שבהחלט שווה לנסות. מקסימום יש בבית צבע וריח טוב של פריחה.

    אבל, איפה זימון ההיריון?

    פספסתי משהו?

  2. בואנה כל הכבוד!! ממש אהבתי לקרוא. לא נוגע לי אישית אבל הוקסמתי ברצינות. כל הכבוד על הגיוון והתעוזה.

  3. אמנם אני נשואה +3 אבל אני בעד לנסות. מה אכפת לכן הרי מה ההבדל בין האמונה במשהו אחר לבין תורה סינית בת אלפי שנים ? בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

כתבות דומות